Wpis z mikrobloga

@katarzyna-gabryszewska:
W sumie to i tak się cieszę, bo paczka od 12.06 była w WER Warszawa. Wczoraj napisałem maila do Oddziału Celnego I Pocztowego z pytaniem dlaczego moja paczka jest tak długo przetrzymywana i dwie godziny później pojawił się status, ze wyjechała z WER Warszawa... tyle że rano okazało się, że jest w Pruszczu. Mam nadzieję, że tak ma być i to nie jest kolejny problem na drodze tej paczki.
I co teraz? Dokumenty wysłane tego samego dnia na e-mail a tu dalej nic nie rusza...

Nadejście przesyłki 2016-06-14 07:15 WER Warszawa
Zatrzymanie przez urząd celny 2016-06-20 03:17 WER Warszawa
A tak wgl to na jaki e-mail wysyłaliście dokumenty jeśli przysłąli wam list z urzędu celnego tak jak mi bo ja pisałem na jeden, który był podany w liście, ale był dziwny :/
Dzwoniłem do Pruszcza i niestety nie wygląda to dobrze. Paczki muszą przejść przez ręce celników w Pruszczu. Niestety paczek oczekujących są tysiące i w zależności od tego, który kontener będzie otwarty pierwszy tak długo będziemy czekali. Pani do której się dodzwoniłem powiedziała, że może to trwać jeden dzień, a może dwa miesiące. Ręce opadają...
kociamb


@kociamb: Ja właśnie zadzwoniłem do Zabrza. O dziwo udało mi się połączyć po 3 sygnale. Faktycznie. Paczki, które tam trafiły, są trzepane przez celników. Podobno głównie te z Chin. No nic, wobec braku odzewu telefonicznego celnego z Zabrza, poleciały meile z potwierdzeniem odbioru na:

oc.zabrze@kat.mofnet.gov.pl; werzabrze.doz@katowice.poczta-polska.pl, ic.katowice@kat.mofnet.gov.pl
numer do kierownika do pruszcza 725233603 podbno przesylki pwinny dojsc do nas w przyszlym tygodniu i sie zdenerwowala na pracownika ze mowi ze moze bediemy czekc do kilku tygodni ze to jest bzdura bo u nich idzie na biezaco i maks daje tydzen na dostarczenie.... zobaczymy
Wysłałam wczoraj maile, oczywiście zero odzewu, zarówno na mailu, jak i tracking nawet nie drgnie, prawie miesiąc sterczenia w jednym miejscu to przesada... Telefonicznie też nikt nic nie wie i nie jest w stanie pomóc. Co tu robić? Ręce opadają