Wpis z mikrobloga

@Paaula: uslugi.pocztowe@poczta-polska.pl / skargi@poczta-polska.pl / reklamacje.zagraniczne@warszawa.poczta-polska.pl

@katarzyna-gabryszewska: ja dzwoniłem parę dni temu, to mi konsultantka powiedziała, że paczka jest na cle a że tam mają przestój z powodu strajku to już od nich nic nie zależy... tyle że status by się zmienił, a WER Warszawa z tego co wiem to po prostu sortownia a nie urząd celny...
  • Odpowiedz
@mwink: powiem Ci jak wyglądała u mnie sytuacja z 2 paczkami.

Pierwsza paczka wysłana dużo później niż ta druga, 19.06 trafiła na WER Warszawa, cztery dni później była już w WER Zabrze i tego samego dnia rozliczona przez urząd celny i wysłana do mnie, paczkę otrzymałem.

Druga paczka leżała 12 dni na WER Warszawa, potem trafiła do WER Zabrze i leży tam już 6 dzień... Łacznie 18 dni w WER-ach
  • Odpowiedz
Cześć Wszystkim!
Dołączam się do tematu. Moja przesyłka w WER WARSZAWA siedzi już od 06.06.2016. Do wczoraj to znosiłam aż w końcu trafiłam na ten temat i postanowiłam do nich napisać. Oczywiście standardowa odpowiedź:

Przekazujemy pismo do Poczty Polskiej WER Warszawa celem realizacji.
Oddział Celny I Pocztowy w Warszawie
Urząd Celny I w Warszawie
AleksP94 - Cześć Wszystkim!
Dołączam się do tematu. Moja przesyłka w WER WARSZAWA si...

źródło: comment_23rx5z5jQxb3IjKR7oxYJJlCwvQnyTcu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@AleksP94: Dzis otrzymałam ta samą odpowieć - standardowo na zasadzie kopiuj - wklej. Moja paczka od 03.06.2016 nie wyszła jeszcze z Warszawy oraz paczka z 08.06.2016. Nie wiem czy pisać gzieś dalej czy poprostu czekać choć czekania mam już dość.
  • Odpowiedz
@Paaula: @AleksP94: Widzę, że grupa osób, których paczki stoją od 6 czerwca (czy tam 9) rośnie ;). Pewnie zapomnieli o jednej przyczepie z pakami z pierwszych dni czerwca ;).
Ja im napisałem, że jak mają zamiar odpisać mi szablonem o celnikach to mogą sobie darować i napisać mi jak mogę razem z majfrendem coś zdziałać w drodze reklamacji. No i odpisali faktycznie bez info o celnikach ;),
  • Odpowiedz
@Paaula: podejrzewam że skarga nic nie da, możesz się tam jedynie pożalić i tyle. Reklamację może zgłosić tylko majfrend, a on z kolei zrobi to pewnie po upłynięciu tych 60 dni z ali. Kasę pewnie odzyskamy z programu ochronnego ali, ale szczerze powiedziawszy to wolałbym towar. No nic, pozostaje nam czekać. Dajcie znać jak coś się ruszy u was.
  • Odpowiedz
@rav83: własnie napisałam do chińczyka i zaraz zrobi reklamacje (mam zaprzyjaznionych bo czesto też tam latam)... może to coś da ;) nadzieja zawsze silniejsza. Dam znać jak cos sie ruszy u mnie ale znajac swoje "szczęscie" nie licze na to.
  • Odpowiedz
No i tak jak przypuszczałem dokopali się do mojej paczki
Nadejście przesyłki 2016-06-24 00:39 WER Pruszcz Gd.
Zatrzymanie przez urząd celny 2016-06-29 09:58 WER Pruszcz Gd.
Zwolnienie przesyłki przez urząd celny 2016-06-29 09:59 WER Pruszcz Gd.
  • Odpowiedz
@Paaula: O, to mam nadzieję, że moja paczka leży gdzieś przy Twojej, i jak Twoją znajdą to i od razu moją wezmą przy okazji ;). Albo znajdą zaginioną przyczepę z paczkami ;).

@dwade4: Twoja paka wjechała do PL 24 czerwca, nie minął nawet tydzień a Ty się denerwujesz? My tu czekamy od 6 czerwca i nic nie wskazuje na poprawę sytuacji ;).
  • Odpowiedz
@rav83: wjechała Nadejście przesyłki 2016-06-15 23:07 WER Warszawa
Aktualne paczki idą szybciej te stare są zakopane więc do grudnia je odkopią ;)
  • Odpowiedz
Nie no mam wrażenie, że oni serio pracują chyba w kolejce LIFO (Last In First Out)... Zamiast brać się w pierwszej kolejności za paczki które już leżą spory czas, ci biorą się za te co to niedawno się pojawiły... głupki czy co?
  • Odpowiedz