Wpis z mikrobloga

@Akagi: W ten sam dzień Wer dostał moją paczkę (12.06), fakt, nie jestem z Wa-wy i mam nadzieję, że też ją wysłali (chyba, że Wa-wa ma pierwszeństwo). Status mam "nadejście przesyłki", ale niby jeśli nie przejdzie przez cło, to paczka może dojść do odbiorcy i stale mieć "nadejście przesyłki WER Warszawa" lub czasami dopiero jak listonosz dostanie paczkę, to od razu jest status "przekazanie do doręczenia". Więc nie wiadomo czy mam
brać się za robotę wy ku...y celniki je.....e a jak nie to pracę zmieniać, większość osób tu zainwestowało pieniądze niektórzy więcej inni mniej ale nie po to żeby mieć zamrożoną przez wasze nieróbstwo wy kur.......
Witam,

Dzisiaj zacząłem interesować się swoją paczuszką, bo ile można czekać. Prędzej się Euro skończy, niż chyba dostanę swoje koszulki reprezentacyjne :((((( W taki sposób trafiłem na powyższy wątek, który przeczytałem w całości.

Przesyłka w WER Warszawa wisi od 2016-06-11.

Oczywiście telefony (trzy różne) WER warszawa... od rana, każdy milczy. Nikt nie odbiera. Poleciały meile na:

sekretariat.cer@warszawa.poczta-polska.pl, uslugi.pocztowe@poczta-polska.pl
reklamacje.zagraniczne@warszawa.poczta-polska.pl, OC441010@war.mofnet.gov.pl

I dziwnym zbiegiem okoliczności, po kilku godzinach, nieznacznie drgnął statut przesyłki na
Pobierz mayeranek83 - Witam,

Dzisiaj zacząłem interesować się swoją paczuszką, bo ile możn...
źródło: comment_ETTrTvTl5OCGLQJC4hmGxQBQDpbNm0aW.jpg
@mayeranek83: Moja przesyłka jest niemal identyczna, ten sam kraj, też polecony ekonomiczny, tylko inna zawartość i wysłana pod koniec maja :( Dalej nic nie drgnęło, a poczta nic nie wie. Spróbuję też napisać maile na te adresy, dzięki za sugestię
@umeyume: Dziś była moja pierwsza reakcja, więc: grzecznie, kulturalnie, spokojnie. Po prostu dałem znać, ile czasu minęło od wylądowania przesyłki oraz, że do tej pory zero widu, zero słychu. Jutro od rana sprawdzam status i dalej trzaskam infolinie oraz e-maile z ponagleniami.

P.S. Ale mecz... Portugalia vs Węgry 3:3. Dzieje się :)))
@katarzyna-gabryszewska:
moja paczka, która powinna trafić do Bydgoszczy również pojechała do WER Pruszcz Gdański. Wcześniej żadna paczka nie jechała do mnie przez Pruszcz, ale może tym razem tak musi być skoro inne paczki do kuj-pom również jadą ta drogą.