Wpis z mikrobloga

Czy u kogoś jeszcze studenci wpadają na genialny pomysł, żeby kupować wykładowcy "drobny prezent" (jest nas 20, łącznie wyjdzie zrzuta na 200-300 zł) w ramach podziękowania za to,że szedł grupie na rękę (czyli odwołanie 80% zajęć, a reszta na odwal) w trakcie semestru?
Powiedziałam,że chyba zgłupieli i się trochę obrazili. Rozumiem czekoladki, ale padł pomysł biżuterii...
W poprzednim roku dwa razy na egzaminie dali prowadzącym butelkę dobrego alkoholu, "żeby nas tak nie pilnował".
Spotkał się ktoś z czymś takim?
#studbaza #studia #kiciochpyta #gorzkiezale #logikaglupichludzi
  • 59
@tomekwl3: To chyba nie zależy od uczelni tylko od studentów. Jak ktoś chce się migać to będzie, na polibudzie czy gdziekolwiek. Na technicznych uczelniach może znajdzie się więcej takich, co chcą tylko dostać papier, bo ten papier może im coś tam niby dać. A np. na humanistycznym kierunku większość studiuje dla wiedzy (może to naiwne założenie), bo co komu przyniesie tytuł magistra humanistyki?
@arrent: gównokierunki są nazywane gównokierunkami bo:
1) nie dają pracy
2) zazwyczaj idą na nie najsłabsi

i nie każdy humanistyczny to gównokierunek, a nie każdy gównokierunek jes humanistyczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@czikiro: odnoszę się do tej wypowiedzi arrenta

To raczej normalne na polibudach gdzie liczy się tylko papier końcowy a nie zdobyta wiedza.


dokonał niedorzecznie wręcz głębokiego uogólnienia. Myślę że na jakiś resocjalizacjach albo innych
@tomekwl3: W sumie @czikiro przekazała Ci to co miałem wysłać - o ironio.
Gówno prawda, na gówno kierunki nie idą tylko najsłabsi a ludzi którzy naprawdę mogą wile osiągnąć ale im się nie chce.
@tomekwl3: Ok, to przegięte uogólnienie. A co do gównokierunków, to są gównokierunkami bo istnieje w społeczeństwie jakieś dziwne przekonanie, że studia muszą być przygotowaniem pod rynek pracy. Z humanistyką sprawa wygląda nieco inaczej.
@suckuba: co ze bezmózgi z tych twoich kumpli, nie dość że leniwa prowadząca #!$%@? nie wywiązała sie ze swojego obowiązku którym było uczenie studentów to jeszcze chcą ją nagradzać? co za podludzie! #!$%@? mózgowe.. donieść na tą osobę do dziekana! #!$%@? dostała kase z naszych podatków za nic nie robienie i jeszcze dodatkowo za to ją wynagradzać? co to za kierunek studiów i uczelnia?