Wpis z mikrobloga

Mineły kolejne 4 tygodnie od kiedy jestem na #dieta w sumie już 7 tygodni #redukcja
Od ostatniego wpisu waga nie spadła już tak drastycznie, ale 2kg to też bardzo dobry wynik tymbardziej, że 1,9kg to sama tkanka tłuszczowa, a 100g mięśnie. Mam też przepisane od 4 tygodni suplementy, więc pewnie to ich zasługa, że schodzi sam tłuszcz, a waga delikatnie. W pasie 2cm mniej, tkanka tłuszczowa z 16,9 % na 14,9 %, jak dla mnie wynik zajebisty. Samopoczucie dużo, dużo lepsze niż ostatnio, treningi teraz 6-7 dni w tygodniu, a ja chce więcej!! Dzisiaj mam dostać kolejny plan żywieniowy, więc odezwę się po 4 tygodniach. Jak macie jakieś pytania to śmiało w komentarzach, zapraszam jeszcze do tagu #dietapolski gdzie opisuję moją drogę do zmiany sylwetki, zdrowia i wyników w sporcie. Ps. Od pół roku nie byłem na siłowni. Tylko #boks i #bieganie pozdro!
#pokazforme #mikrokoksy
polskipl - Mineły kolejne 4 tygodnie od kiedy jestem na #dieta w sumie już 7 tygodni ...

źródło: comment_PtICGO1dffzKKSmBxOUTK0PWyfLBJSWq.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@polskipl: brał sterydy, odstawił je. Jeśli ćwiczysz naturalnie to nie masz spadków, TAK SZYBKO, czyli nie po 4 tygodniach, nie po pół roku, ale dopiero po roku. Dodatkowo jest coś takiego jak pamięć mięśniowa, masz przerwę i minimalne spadki, wracasz i w ciągu 2 - 4tyg wraca Ci forma.
  • Odpowiedz
@polskipl: No to warunki prawie identycznie jak u mnie, dlatego pytam bo postura (zdjęcia) jakbym skądś znał ;). Z tym że ja tylko biegam 3x w tygodniu, rok temu zbiłem z 94 do 78 w 3 miesiące, teraz staram się pilnować i trzymać zakresu 75-78. Samo bieganie, ale po sesji startuję z siłką i rzeźbą, just for fun. W październiku pierwszy maraton bym chciał machnąć. Nie sprawdzałem nigdy % tłuszczu,
  • Odpowiedz
  • 0
@salvador5000: rano jedna kapsulka ALC, przed treningiem, BCAA, jabczan kreatyny, jedna kapsulke ALC i Tauryny, dodaje jeszcze lyzke MP assualt przedtreningowka do sztuk walki bo mi zostało z kiedyś, a w planie tego nie mam, po treningu 35g Gainera, bcaa, jabczan kreatyny i przed snem WPC miarke chyba 30g
  • Odpowiedz