Wpis z mikrobloga

@angela09: Nie wiem jak teraz, ani czy ta firma jeszcze istnieje ani czy też nie poszła owczym pędem za głupią modą ale sprawdź Dallas Jeans. Ta o jakże polsko brzmiącej nazwie firma to rodzimy produkt w średniej cenie z całkiem sporym wyborem fasonów, krojów i kolorów w tym przede wszystkim klasycznych. Tak przynajmniej było kilka lat temu...
  • Odpowiedz
idz do jakiegos outletu i znajdziesz tanie i fajne jeansy. Ja lubie w Tom Tailor kupować.


@Koliber86: Właśnie tam dokonałem ostatniego zakupu, z którego nie jestem zbytnio zadowolony, tzn. Tom Tailor, outlecie, niby pierdyliony "różnych" spodni na wieszakach.
Po ponad dwóch godzinach przymierzeania (miła pani z obsługi donosiła, gdy już sprawdziłem to co sam zabrałem z wieszaków do przymierzalni) w końcu zdesporowany kupiłem spodnie o jakieś dwa numery za duże
  • Odpowiedz
ja nie rozumiem bólu dupy o jakieś spodnie opinające. Co w tym złego? Jak ty zakładasz leginsy to nikt nic nie mówi? Jak #!$%@? trzeba być, żeby się #!$%@?ć o spodnie?


@yeloneck: Złe jest to, że normalne bardzo ciężko dostać, a nie wszyscy chcą/mogą nosić obcisłe.
  • Odpowiedz
@angela09: mój niebieski ma problem zawsze z kupieniem odpowiednich spodni bo wszędzie sprzedają tylko te "jajognioty", a nogawki są tak ciasne że chyba na rękę sobie je można wsunąć. Jedynie w Levis'ie można jeszcze kupić typowo męskie spodnie ale mają swoją cenę + ostatnio niebieski zawiódł się na tej marce bo po kilku mscach spodnie mu sie rozwaliły a reklamację odrzucili.
  • Odpowiedz
@szpongiel: wiesz mam dwie pary z Toma i jestem z nich zadowolony. Ogolnie to kupuje spodnie wszystkich marek. Chodze i chodze, az znajde odpowiednie. Moim zdaniem ze spodniami jest jak z butami. Trzeba się w nich dobrze czuc. Jesli u jednego producenta nie odpowiadaja mi w 100% to ide dalej. Sporo mierzenia ale tak musi być jak się chce być zadowolonym.
  • Odpowiedz
Przecież takie spodnie są, jeansy też. Inna kwestia, że są zwykle brzydkie jak #!$%@?.


@natjes: Ale nie chodzi o to, że ktoś gdzieś coś za siedmioma lasami, siedmioma milami, widział. Tylko aby również był jakiś wybór i to właśnie nie tylko brzydkich.
  • Odpowiedz
wiesz mam dwie pracy z Toma i jestem z nich zadowolony.

Tak jak piszę, może to był tylko niefart. Nie mam wielkiego doświadczenia z tą marką.

Ogolnie to kupuje spodnie wszystkich marek.

Ja również. Jedynie, gdy mi jakiś model bardzo podpasuje to czasem wracam po dokładnie ten sam. Ale to się zazwyczaj i tak nie udaje, bo wielu producentów co roku zmienia modele.

Chodze
  • Odpowiedz
tu nie chodzi o jakieś rurki, ale spodnie z prostym krojem (czyli na udzie dość ciasne, na łydce luźne) są obleśne, wiesz o co mi chodzi - takie rurodzwony :)


@mordzia: Ja akurat takie nawet lubię, tzn. takie proste. Choć noszę również zwężane. Ale nawet z prostymi teraz jest problem, bo niby "rurodzwony", a wciąż w udzie za ciasne bądź za luźne w pasie.

btw. dzwony to akurat są rozszerzane
  • Odpowiedz
@izsaj: jest jakis model wranglera lub levisa ze stretchem? Wtedy sie kolana tak nie wypychaja. Dla mnie spodnie ktorym sie kolana rozciągają odpadają. Kilka razy zegniesz nogi i spodnie wygladaja jak flak
  • Odpowiedz