Wpis z mikrobloga

Szukam dla swojego faceta jakichś fajnych gaci.

I to jest dział męski? ( ͡° ʖ̯ ͡°) kutwa. Osobno powinni zrobić dział dla gejów


@angela09: Levis 501. Nie dziękuj.
  • Odpowiedz
@angela09:
Ale się gimbaza obruszyla w Twoim wpisie, aż miło poczytać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oni noszą takie wąskie spodnie bo od siedzenia przy kompie mają zanik mięśni nóg, taka choroba cywilizacyjna.
Normalny facet jak ma normalnie umięśnione nogi to w tych pedalskich spodenkach wyglądałby jak w rajtuzach.
  • Odpowiedz
  • 0
@Skibil: W sumie to na okrągło w nich chodzę. Ale jakość denimu w Croppie jest naprawdę ok. Mówię, nie jest to Levis czy Wrangler, ale za 8 dyszek to w sumie zajebiscie warto, bo zamiast jednej pary, kupię sobie 4. Mam tez 501 i to są te bardziej wyjściowe :P
  • Odpowiedz
@angela09: ahhhhhhhhhhhh! jaki wspaniały ból dupy niebieskich:D jak tylko skrytykuje się coś w czym chodzą to od razu płacz, "kobiety się nie znają na modzie męskiej to niech nie oceniają, hurr durrr!"

ale jak chodzi o wygląd kobiet i krytyka balerin, spódnic, włosów, tatuaży, kolczyków i DOSŁOWNIE wszystkiego innego to jacy my #!$%@? wielcy znawcy mody, hurr durr gówno >>>>>> wszystko w czym chodzi kobieta!
#logikaniebieskichpaskow
  • Odpowiedz
@bred_one: Co to za buty? Kocham skórę! Zwłaszcza dobrą gatunkowo z pleców, bo ta z brzuszka się odkształca już po paru tygodniach. Szukam właśnie czegoś takiego. Tylko żeby nie kosztowały miliard trylionów, ale kilka stówek chętnie wyłożę na obuwie przez duże O. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Lepiej dla mnie, może to zabawne ale trudno znaleźć spodnie na mnie.
Większość są za szerokie, albo za krótkie.
1.80m. Jestem bardzo chudy. Po prostu takie geny.
A #!$%@? za dwóch ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@angela09: się uczepili. Mniejszy, czy większy wpływ paski w kwestii ubioru na siebie mają. Więc nie dziwi mnie specjalnie, że gość zamiast łazić pod rękę 2-3h po sklepach na łowy wysłał swoją białogłowę. Ta zamiast robić jakieś pierdoły w stylu rozmówki z erazmusami - szuka gaci, posiedzi nad tym parę dni, znajdzie kilka modeli... gość z tego coś wybierze, a co czasu na łażeniu po sklepach (samemu, czy w duecie)
  • Odpowiedz
@szpongiel: tu nie chodzi o jakieś rurki, ale spodnie z prostym krojem (czyli na udzie dość ciasne, na łydce luźne) są obleśne, wiesz o co mi chodzi - takie rurodzwony :). a z kolei krój bootcut i sportowe buty do tego to jakaś tragedia.
Mirki, warto przywiązywać wagę do ubioru :).

@Internatka: ja tam bólu dupy nie mam, ale jeden z drugim założy dzwony do adidasków i potem
  • Odpowiedz
@randomnick: u mnie to wygląda tak, że ja się lubię angażować w organizację, lubię załatwiać rózne rzeczy. więc jak mój rzuci hasło, że musi kupić spodnie, to ja się od razu cieszę, bo mogę sobie poszukać, pogrzebać i znaleźć mu fajne. a potem się cieszę jeszcze bardziej, bo on się cieszy , że ma fajnie i jja, że fajnie w nich wygląda
  • Odpowiedz
@mordzia: i te dzwony takie już stare, sprane, miękkie od brudu, a biała skóra w adidaskach zszarzała, popękana w miejscu gdzie zgina się stopa i podeszwa odkleja się powolutku z przodu buta. ale co, dziewczyny lecą przecież na markowy ciuch.....
  • Odpowiedz