Wpis z mikrobloga

Oczywiście dla wykopków wszystko jest zero-jedynkowe i czarno-białe. Jeśli ktoś nie nosi bardzo obcisłych rurek, to znaczy, że na pewno nosi workowate bojówki.
  • Odpowiedz
to samo #!$%@? walkowanie tematu. Bo nie można podkreślać też męskich kształtów, co nie? Najlepiej żeby faceci nosili plocienne wory zamiast dzinsow. Szukasz dzinsow dla swojego faceta a chcesz zeby wygladal jak gowno.


@Retnnok: Jak ktoś ma chude nózki, to se gunwo, a nie podkreśli męskie kształty (a tacy zazwyczaj noszą rurki).
Natomiast jak ktoś ma męskie kształty to i tak w rurki za #!$%@? nie wejdzie.

Mnie jeszcze raczej brakuje do prawdziwie męskich kształtów, bo legday nigdy nie był moim ulubionym, a nogi zawsze miałem długie i szczupłe. Jednak i tak od kilku lat, gdy ta debilna moda się rozpowszechniła, mam ogromny problem z zakupem
  • Odpowiedz
Czasy za dużych rozmiarów się skończyły.


@Saute: I to mnie trochę boli, bo żeby dobrać spodnie do moich nóg, to muszę szukać w sklepach dla hip hopowców, czy jak to tam się to teraz nazywa.
  • Odpowiedz
@szpongiel: No to teraz wyobraź sobie listonosza, który idzie do sklepu kupić spodnie :) Czasem ciężko mi znaleźć regulary wygodne. Dobrze, że mam zdolną krawcową na podorędziu.

Ostatnio kupowałem garnitur. Rozmiar mój, marynarka idealna. Zakładam spodnie i jakoś przecisnąłem przez uda. W pasie idealne jednak na łydkach opięte a na udach to mało co szwy nie poszły :) Musiałem kupić dodatkową parę :)
  • Odpowiedz
nie ma możliwości kupienia normalnych regularów, które nie są obcisłe?


@szpongiel: Przecież takie spodnie są, jeansy też. Inna kwestia, że są zwykle brzydkie jak #!$%@?.
  • Odpowiedz
  • 0
@Skibil: Jakoś 2 lata mam jeansy z przeceny Croppa. Dałem bodaj 80 zł i wcale się nie prują, ani nie przecierają. Fakt, że Levis jakosciowo lepszy i to czuć nawet w dotyku, ale nie demonizuj bo to calkiem spoko materiał.
  • Odpowiedz
@franaa: To bardzo fajnie, że przez 2 lata się trzymają - ale musisz wziąć też pod uwagę ile w nich chodzisz, co z nimi robisz, jak często pierzesz itd. :p Ja mam w domu spodnie Lee, które po 8 latach męczenia się nie rozpadły, a moja matka na działce maltretuje Wranglery kupione jeszcze w Pewexie za dolary ;)
  • Odpowiedz