Wpis z mikrobloga

@Retnnok: nie powiedziałam, że nie mają kształtów... nawet kupa ma jakiś kształt :)

Jak mozna miec taka zerowa wrazliwosc na anatomie plci meskiej? Szczegolnie bedac kobieta.


haha po czym wywnioskowałeś? po tym, że wyśmiałam Twoje podkreślanie kształtów? XD
absolutnie nie mam zerowej wrażliwości na anatomię płci męskiej (tak jak każda heteroseksualna kobieta). kocham
  • Odpowiedz
@angela09: szyją spodnie pod spedalone hipsterskie społeczeństwo, takie czasy. Nigdy nie rozumiem tej hipsterskiej mody. Jak widzę te pedalskie ubrania, te okulary z grubymi oprawkami, tą szklano-betonową architekturę, to banalne wzornictwo to mi się rzygać chce. To jest wszystko po prostu brzydkie, to antyteza piękna. Mam nadzieję że te czasy przeminą.
  • Odpowiedz
@angela09: Ja wpadając do sklepu czuję się dyskryminowany, bo wszędzie ten pedalski krój, a normalne spodnie są gdzieś na końcu i z reguły są tylko ze 4 pary do wyboru. Modnadyktatura, a na bazarze jest znacznie więcej tych normalnych, ale są w #!$%@? wieśniackie, bo z wielkimi białymi plamami od ud aż po łydki i na dupie i do tego z wielkim napisem z pseudo diamentów lub ćwieków NEW YORK.
  • Odpowiedz