Wpis z mikrobloga

w nawiązaniu do tego wpisu http://www.wykop.pl/wpis/12788891/mirki-i-mirabele-zaraz-bede-mial-rozmowe-o-prace-j/

JA #!$%@?!!! UDAŁO SIE!!! Kasa bardzo licha (jak to w geodezji) i start od zera jako asystent geodety, ale możliwość zostania zwiększyła się o jakieś milion procent!!! No i będę pracował w zawodzie, więc nie szkoda 4 lat studiów i 4 lat pracy w Polsce. Firma spora, 500 ludzi na etacie, robota po całej Kanadzie.

Aż mi się nie chce wierzyć, bez znajomości, bez doświadczenia w branży w Kanadzie, a jednak. I będę jeździł quadem i jeszcze mi za to zapłącą!!! HUUUUUUURRRRRAAAAAAAA!!!!

@bios16 @InnychNieBylo @themetalowiec

#wygryw #kanada #praca #emigracja #zagranico #pracazagranica
  • 44
  • Odpowiedz
@byrdi: gratulacje mirku! cieszy mnie, ze Ci sie udalo.

Mozesz tylko powiedziec jakie roczne zarobki masz w kanadzie z tego tytulu? Albo godzinowe? Bardzo mnie ciekawi jak rozni sie to od UK
  • Odpowiedz
Dzięki wszytkim.
@gruby007 jestem w albercie, od września na IEC.
@sorek zarobki w porównaniu do tego co miałem to lipa, ale moge sie przemęczyć, żeby tylko dostać stałego rezydenta 20CAD/h + 150% nadgodziny
  • Odpowiedz
  • 0
@byrdi: to graty, popracuj trochę i napiszesz czym się różni zawód geodezji u nas i tam. Ps ja też po geodezji i #!$%@? z Pl za 2 miesiące :))
  • Odpowiedz