Wpis z mikrobloga

Dziś spotkało mnie coś niesamowitego. Siedzę sobie w busie, wchodzi babeczka podstarzała i pytam czy chce usiąść, ona, nie nie, ja tylko dwa przystanki to sobie postoję. Na następnym przystanku wchodzi jakaś kobieta około 40 lat i zaczyna coś tam gadać do tej babuni O JAKA TA MŁODZIEŻ NIEWYCHOWANA, WIDZI PANI, NAWET NIKT MIEJSCA NIE USTĄPI I OCZYWIŚCIE NA MNIE PATRZY JAKBY MIAŁA MNIE ZABIĆ. Teraz #!$%@? szok przeżyłem jak o 21:37 pamiętnego dnia, starsza pani powiedziała "Ten pan spytał czy chciałabym usiąść, ale ja tylko dwa przystanki to odmówiłam". No normalnie, mi gały wyszły na wierzch, a tamta jak spaliła buraka to jeszcze tak czerwonej gęby nie widziałem, mogłaby konkurować z pijanym Kwaśniewskim. Tak to jest jak się pochopnie kogoś ocenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#truestory #logikarozowychpaskow #dziendobry #bekazrozowychpaskow
  • 22
@tomasz-kaliciak:

jak siedzę to nie widzę, czy ktoś za mną potrzebuje usiąść.


i nie skanujesz otoczenia? ja zawsze a) w poszukiwaniu leginsów z elegancką zawartością ( ͡º ͜ʖ͡º) i b) ludzi potrzebujących usiąść. mówię "nie" gapieniu się w okno
@Addis: Ja ostatnio takiej starej #!$%@?
, ktora zaczela burczec pod nosem nie w swojej sprawie odpowiedzialem: "wystarczy zapytac zamiast oczekiwac i lamentowac". Od razu zamknela sie :)

Najlepsze, ze jeden koles uciekl od razu z miejsca obok jak ona zaczela gadac i poszedl gdzies na koniec wagonu xD
Jesli koniecznie potrzebuje usiasc to niech poprosi.


@StefaniukBatory: niekoniecznie. Wiele osób nie chce prosić i woli stać. Podejrzewam, że większość. Nie mają postawy "mnie się należy siedzenie, młody niech postoi"

To jego interes nie moj.


@StefaniukBatory: Jasne. Ale jest coś takiego, jak kultura. Ja ustępuję, bo dla mnie to żaden problem postać, a osoba starsza może mieć z tym większy problem. Chciałbym też, żeby mi na starość ktoś ustąpił, chciałbym