Wpis z mikrobloga

Największy #wygryw jaki mi się mógł przytrafić w życiu to gdy zdałem sobie sprawe, że nie potrzebuję #rozowepaski ani #zwiazki

Po 10 latach mniej lub bardziej udanych związków, dokładnej analizie tego wszystkiego największe bogactwo życiowe (nie chodzi o finanse) osiągam samemu bez baby na plecach.
Moge wszystko, moge jebnąć robotą wsiąść w samolot i polecieć z plecakiem gdziekolwiek, moge kupić sobie szybki motocykl i odkręcić pełną #!$%@? jadąc przez pół europy ze śpiworem i niczym się nie przejmując - nie mam żadnych zobowiązań, dzieci, nikt na mnie nie czeka. Jestem tam gdzie jestem a mój świat to to co mnie otacza w tej chwili. Mogę rozwalać cebuliony na wszelkie #hobby jakie w danej chwili przyjdą mi do głowy. Nawet gdyby się okazało że mi się coś znudzi czy nie zaciekawi mnie dalej to nie straciłem nic, bo zrobiłem coś z własnej nieprzymuszonej woli.

Gdybym poszedł za młodu za stadem baranów to pewnie bym teraz #!$%@?ł na kredyt mieszkaniowy i samochód, którego nie potrzebuje słuchając po godzinach w domu, że niczym się nie interesuje i nie dbam o dom a Karyna z Sebastianem jadą do Wisły na weekend za pieniądze z providenta - a ja tylko jeżdże po delegacjach i ciągle mnie nie ma albo pije jak mam wolne raz na pół roku.


#zyciesingla ##!$%@?
  • 183
@metnokitlumtsejeinerotkotnokitlum: a ja znam kilku, nawet jeden ze mną pracuje, stary kawaler spawacz, wraca do domu, podłubie w garażu przy moto - potem idzie zajarać jointa (lubi chłop) pogra w battlefield na xbox i do spania, zawsze uśmiechnięty - ogarnia wszystko co się dzieje na świecie, łącznie z sytuacją na ukrainie itp. Sprawami, które przewijają sie np. Na wypoku, ma dobre zdanie o Polakach, nie lubi muzułmanów. Jest jak my tylko
@SUQ-MADIQ: no fakt u brytoli to normalne, że uciekają od rodziny najchętniej zostawiając jeszcze dzieciaki za plecami. Jednak bardzo często narzekają później na wszystko dookoła.

Lepiej spróbować i żałować niż żyć całe życie z myślą co by było gdyby.
Bogaty jesteś i chyba ogarnięty to dupeczka zawsze się jakaś przyklei jak ci się odwidzi.

mimo wszystko powodzenia. Życie jest jedno więc najważniejsze żeby robić to co nam daje szczęście