Wpis z mikrobloga

Największy #wygryw jaki mi się mógł przytrafić w życiu to gdy zdałem sobie sprawe, że nie potrzebuję #rozowepaski ani #zwiazki

Po 10 latach mniej lub bardziej udanych związków, dokładnej analizie tego wszystkiego największe bogactwo życiowe (nie chodzi o finanse) osiągam samemu bez baby na plecach.
Moge wszystko, moge jebnąć robotą wsiąść w samolot i polecieć z plecakiem gdziekolwiek, moge kupić sobie szybki motocykl i odkręcić pełną #!$%@? jadąc przez pół europy ze śpiworem i niczym się nie przejmując - nie mam żadnych zobowiązań, dzieci, nikt na mnie nie czeka. Jestem tam gdzie jestem a mój świat to to co mnie otacza w tej chwili. Mogę rozwalać cebuliony na wszelkie #hobby jakie w danej chwili przyjdą mi do głowy. Nawet gdyby się okazało że mi się coś znudzi czy nie zaciekawi mnie dalej to nie straciłem nic, bo zrobiłem coś z własnej nieprzymuszonej woli.

Gdybym poszedł za młodu za stadem baranów to pewnie bym teraz #!$%@?ł na kredyt mieszkaniowy i samochód, którego nie potrzebuje słuchając po godzinach w domu, że niczym się nie interesuje i nie dbam o dom a Karyna z Sebastianem jadą do Wisły na weekend za pieniądze z providenta - a ja tylko jeżdże po delegacjach i ciągle mnie nie ma albo pije jak mam wolne raz na pół roku.


#zyciesingla ##!$%@?
  • 183
  • Odpowiedz
@UndaMarina: a po co ma coś zostać? Nie będzie mnie to interesować już wtedy, zostawianiem czegoś po sobie myśli się jak ma się dzieci - wtedy trzeba kupować domy, odkładać do skarpety i odmawiać sobie wszystkiego w imię wyższych celów.
Takie same wyższe cele wmawia nam telewizja i ksiądz w kościele - cierp a będzie Ci dane.
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: jesteś typowe okazem współczesnego człowieka, nastawionego jedynie na branie, traktowanie innych ludzi jak rzeczy. Hedonizm górą.
Nie wiem, o co chodzi z kościołem i telewizją; ja mam takie wnioski po swoich przemyśleniach i przeżyciach.

Rób sobie jak chcesz, tylko nie zarzekaj się, że w ten sposób wygrałeś życie i jesteś lepszy od innych.
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: Potrzebujesz prawdziwych wartości synu. Bez miłości życie szybko traci sens.


Są zajebiste dziewczyny które i z Tobą by pojechały ścigaczem i śpiworem w świat. Ale pustaki boją się brudnych paznokci.
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: bardzo fajnie gratuluje, ale wiesz, że mozna miec to wszystko o czym piszesz posiadajac jednoczesnie WLASCIWĄ kobietę, która nie ma #!$%@? umyslowego, potrafi uszanowac zainteresowania swojego partnera, na propozycje wyjazdu gdziekolwiek tylko ze spiworem zareagowałaby mega entuzjastycznie. wolnosc nie jest do osiagniecia tylko w pojedynke :)
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: To Ci tylko powiem,ze zylem jak Ty i bylo fajnie. Ale zajebiscie to jest dopiero teraz.Z Zona i dziecmi i za chiny ludowe bym nie wrocil do poprzedniego stanu. Zreszta ciezko Ci byc obiektywnym jak Zony i dzieci nie miales nigdy.
Wciaz moge (z czego korzystam skrupulatnie ) spakowac motur i pojechac #!$%@?. A w Wisle nigdy nie bylem.
  • Odpowiedz
  • 0
@SUQ-MADIQ: ciekawe czy tez tak będziesz pisał za 20-30 lat, nie ma nic gorszego niz samotność, po prostu nie trafiles na kogoś z kim mógłbys te wszystkie rzeczy robic
  • Odpowiedz
  • 5
@SUQ-MADIQ: uwielbiam jak ludzie tłumacza innym ludziom jak żyć szczęśliwie. Jeśli tobie pasuje życie singlem to twoja sprawa. Ja na przykład nie wyobrażam sobie życia bez mojego różowego, spędzamy bardzo dużo czasu, który ja sam chce poświęcić na nic bym nie zamienił tych 7 lat napieprzania w gry, wspólnych podróży i ogólnie życia we dwójkę. Ale oczywiście znajdzie się jakiś koleś, który nazwie mnie baranem bo według niego nie jestem
  • Odpowiedz