Wpis z mikrobloga

Ale smutłem Mireczky. :(

Jakoś tak buszując po wypoku natrafiłem na dodany 3 lata temu wykop o elektronice w rowerze jednego z naszych cumpli. Całkiem spoko, fajne rozwiązania, autor się udziela itp. Wchodzę sobie z ciekawości na jego profil, a tam:


Smutno bo ostatni wpis jest z przed 2 lat. Próbowałem coś jakieś info wyszukać, ale nic. Może ktoś, coś, gdzieś? :(
#rower #rowery #wykop #mirko #mikroblog #lodz #feels
  • 101
Ok, znalazłem jeszcze jakiś jego programik do rysowania rond na mapach czy coś (interesował się też kartografią). Czyli lekko podsumowując:

- miał ścisły umysł pełen pomysłów
- był dobrym konstruktorem jeśli nie wynalazcą
- interesował się grafiką 3D i fotografią, miał naprawdę dobre prace na deviancie
- pisał programy
- zdolności manualne, rzeźbienie w drewnie
- interesował się topografią, nanosił poprawki na mapy
- miał konkretne plany co do swojego życia

Czyli
@Krupier: ja #!$%@? #!$%@? co?! ostatnio sie zastanawialem czemu ten pomyslowy Dobromir nic nie wrzuca, #!$%@? czemu smierc musi zabierac ludzi zajebistych, tych ktorzy stanowia jakas wartosc, a scierwo ktore gowno znaczy zawsze sie bedzie panoszyc az wydusi ostatni grosz z socjalu za bycie #!$%@?.
@Krupier: Czytałem tylko jego wpisy gdy był chory z 2013 to serio mnie przeraziło.. nikt z nas nie bierze pod uwagę, że może być chory i, że potencjalnie może umrzeć, od tak po prostu.. to nie jest w naszej naturze i nie bierzemy tego pod uwagę.. strasznie to smutne, że taki człowiek odszedł.. :c
@Krupier: W dodatku gadal bardzo dobrze po angielsku, w KAZDYM jego wpisie w internecie wypowiadal sie ladna polszczyzna, nigdy nikogo nie obrazal i nie atakowal. W kazdym wpisie tez wypowiada sie o rodzicach w bardzo czuly, kochajacy, ale pelny szacunku sposob.

Do zarchiwizowania jego prac i wpisow jak najbardziej namawiam, jednak prosilbym zeby nie robic znaleziska. Po pierwsze boje sie o #!$%@? trolle, ktore zrobia sobie "heheszki", a z drugiej strony
Czyli lekko podsumowując:


- miał ścisły umysł pełen pomysłów

- był dobrym konstruktorem jeśli nie wynalazcą

- interesował się grafiką 3D i fotografią, miał naprawdę dobre prace na deviancie

- pisał programy

- zdolności manualne, rzeźbienie w drewnie

- interesował się topografią, nanosił poprawki na mapy

- miał konkretne plany co do swojego życia


@Krupier: Fajnie, ale nie zapominaj też, że odbił wieloletnią narzeczoną jakiemuś facetowi. Ciekawe czy tak samo byś