Wpis z mikrobloga

Ale smutłem Mireczky. :(

Jakoś tak buszując po wypoku natrafiłem na dodany 3 lata temu wykop o elektronice w rowerze jednego z naszych cumpli. Całkiem spoko, fajne rozwiązania, autor się udziela itp. Wchodzę sobie z ciekawości na jego profil, a tam:


Smutno bo ostatni wpis jest z przed 2 lat. Próbowałem coś jakieś info wyszukać, ale nic. Może ktoś, coś, gdzieś? :(
#rower #rowery #wykop #mirko #mikroblog #lodz #feels
  • 101
w KAZDYM jego wpisie w internecie wypowiadal sie ladna polszczyzna, nigdy nikogo nie obrazal i nie atakowal.

boje sie o #!$%@? trolle,


@Coolek: Niezły kontrast, jak w jednym wpisie doceniasz kogoś za poprawny sposób wypowiedzi, a potem sam używasz słownictwa, które ci się nie podoba :)
@Coolek: Ciekawe czy byś tak samo śpiewał jakby to twoja narzeczona zaczęła z innym facetem spędzać całe dnie.

A co do przytyku to osoba kulturalna może wyrazić się o kimś źle bez używania przekleństw. Szkoda, że mimo doceniania ładnej polszczyzny nie wyciągasz z niej lekcji.
@Blastboy: ja też doceniam ładną polszczyznę, a mimo to z całą świadomością powiem, że takie komentarze piszą #!$%@?łe gówniarze.

Co do kobiety to cóż, może facet się słabo starał, może coś pękło? Nie wiemy tego więc po co to roztrząsać?
@dexaty: nie pal, to gówno daje chwilowe zaspokojenie tylko! Wiem bo sam popalalem i wiem się jak to fajnie jest usiasc na słońcu z kawka i zapalić do tego. Ale nie warto.
@Middle-Earth: jego blog, w którym opisywał swoją chorobę, ale i wszelkie pomysły i eksperymenty. Ktoś tutaj wrzucił link, później ktoś inny zrobił osobny wpis można powiedzieć analizujący bloga, ale go usunął bo ponoć na PW napisała do niego rodzina z konta Bozara z prośbą o usunięcie bo było wiele chamskich komentarzy gówniarzerki.

Z jednej strony rozumiem, a z drugiej trochę mi się nie podoba, że rodzina ma jeszcze dostęp do jego