Wpis z mikrobloga

#gry #pcmasterrace

Jakas fajna gra strategiczna gdzie nie chodzi o zabijanie i wojny? Gdzies gdzie trzeba sie rozwijac albo przetrwac jest ok. Ale bez wojen bo mam dosc :/ Nie musi byc nowe. classic tez jest ok.
  • 73
  • Odpowiedz
  • 1
@onepnch: Gralem i mnie zaatakowali XD wiec chyba to nie co? Czy cos zle robilem? Nie dalo sie uniknac wojny z tego co widzialem. Po tym ja wywalilem.... chcialem isc w nauke i rozwoj.
  • Odpowiedz
@NaxZST: Możesz sobie ustawić parametry rozgrywki w tym że zwycięstwo można osiągnąć np. tylko naukowo albo kulturowo. I wtedy chyba komp nie atakuje bo to mu nic nie da
  • Odpowiedz
@NaxZST Niemożliwe że nie lubisz wojny na pewno na pewno grałeś w jakieś gówno grałeś serio jakie nie chce co ty gadasz w złe grałeś. Powie ci, w zle grałeś w inne zagraj a ja ci pokaże inne, nie da się nie lubić wojny, co ty gadasz inne musisz spróbować bo różne są
  • Odpowiedz
  • 0
oxygen not included


@login_cwiczebny: ale tam sie duzo dzieje!

Factorio mam. gralem. Ale hmmm nie rozumiem tej gry za bardzo. Rozumiem, laczenie czegos ze soba zeby inne moglo pracowac. Do automatyzowac caly proces. Ale nie widze glebszego sensu tej gry. Laczyc cos z czyms zeby dzialao. Spoko ale cos wiecej by sie przydalo...
  • Odpowiedz
  • 4
Cities: Skylines


@scriptkitty: To akurat mam i chyba najlepsze co mi podeszlo. Piekna wkretka w budowanie miasta.

Kolejnym moim TOP jest FrostPunk - jest tam troszke przemocy ktorej nie lubie ale swiadomosc tego ze to ostatni ocalali i czasami trzeba wybrac miejsze zlo jest super. Kupilem wszystko co bylo mozliwe we FrostPunk
  • Odpowiedz
  • 0
Surviving Mars


@onepnch: To wlasnie odinstalowalem po 2 wieczorach grania. Dlatego napisalem tez ten post. Bo tez nie widze jakiegos wiekszego sensu grania w Surviving Mars. Niby okej moj ulubiony temat mars, kosmos, kolonizacja. Ale kurcze brauje tej grze duzo. Cale te podlaczanie, tego z tamtym, jest niby okej ale pozniej co? Mamy dealowac z alkocholikami... jakos taki kogiel mogiel ta gra. O wszystkim i o niczym.

moze dam jej jeszcze
  • Odpowiedz
  • 0
@NaxZST ja uwielbiam, ale jednego nie kumam. gram sobie, rozwijam wiochę. i służba zdrowia. buduje, buduje i... i tak się buntuja i mnie wypieprzaja
  • Odpowiedz