Wpis z mikrobloga

@vechi: Pisałam głównie o twoim zachowaniu. My twoim zdaniem #!$%@? - bo uważam że powinien wykroić trochę czasu dla własnego brata, któremu zależało na jego obecności, bratowa jest #!$%@?ą - bo jest jej przykro, że facet olał jej męża i ją samą, uważasz, że napisanie bliskiej rodzinie, że się miało lepsze rzeczy do roboty niż ich impreza urodzinowa (urodzinowa, kurde, urodziny, a nie żadne "ej cho napijemy sie"), a na koniec
@Killjoy: Dobra... wszyscy jesteśmy egoistami - pracujemy dla własnego spełnienia. Altruizm fizycznie nie istnieje :P - tak dla klarowności.

Tu nie ma stwierdzenia boję się zagadać. Gościu żyje - więc może otworzyć tę gębę i coś powiedzieć by uzyskać możliwości do przetrwania. Głównie chodzi o to jak odciąć się później od żywiciela - niektórzy zabijają z miejsca problematyczną strukturę społeczną, a niektórzy robią z tego wielką akcje, która ma powolutku do
@goblin21: Know that feel. To introwertyzm I nie słuchaj tych co sądzą inaczej. Witam w klubie colego. Nie miewam tak zawsze ale często i głównie z rodziną chociaż nie ma u mnie patologii i na codzień lubię ich wszystkich. Z tym piciem to tez już sprawa indywidualna. Ja znieść nie mogę ochlejusów aka "ze mną się nie napijesz" na weselach. Ale piwko z kumplami na mieście lub polóweczka w dobrym gronie
@goolek: muszę się powtarzać? Gościu obraża ludzi wypisując kłamliwe stwierdzenia jak np. 'idioci' - implikuje, że istnieje coś poza egoizmem, a wyciera sobie po tym wszystkim gębę obiektywizmem. No i ma akaballa w avku co dopełnia scene.
@goblin21: Zazwyczaj takie "wklejki" jak ta tutaj pojawiają się w serwisach informacyjnych TVNu i Polsatu. Najczęściej z podpisem "młody człowiek odebrał sobie życie, nikt nie zareagował na niepokojące symptomy". Ja wiem, że to wołanie o pomoc (nie #!$%@?, że nie), ale stary - robisz to źle. Szkoda mi ciebie, tak po ludzku.
@goblin21: są takie chwile w życiu, które choćbyś jak nie chciał to przeżyć trzeba(albo chociaż wypada). uśmiech i miły gest nie bolą. będziesz kiedyś potrzebował z kimś pogadać albo potrzebna Ci będzie pomoc to wszyscy Cię będą mieli w dupie. na Twoje własne życzenie.
@AKAPony: O top kek. Uznał ludzi, którzy uznali, że @goblin21 jest głupi, za idiotów i miał do tego pełne prawo. Wyciera gębę obiektywizmem? No jebnę na zawał ze śmiechu z Ciebie koleś. Obiektywizm to filozofia tego, jak żyć na ziemi i @Magik_Antonio używa jej idealnie w tym momencie.

A Ty @goblin21 miej #!$%@? na ludzi, według których powinieneś poświęcić osobiste szczęście, dlatego, że wypada. Nic #!$%@? nie wypada, altruzim to największe
@Killjoy: Piszę tak, bo z niezrozumiałych dla mnie przyczyn, ludzie nie potrafią pojąć tego, że ktoś ma swoje życie i dokonuje własnych wyborów. Wręcz przeciwnie, jest tutaj jechany za to, że to "przecież rodzina, można się poświęcić, c'nie?". Tylko pytanie, po co? Czym powinna być rodzina? Bo jak dla mnie, rodzina powinna sobie nawzajem pomagać w potrzebie, a nie pod przymusem robić sobie dobrze. Bratowa jest #!$%@?ą, bo jak inaczej nazwać
@goolek: uja ma pełne prawo jeśli nie ma żadnych dowodów empirycznych - poziomu iq, metody naukowej dowodzącej ich idiotyzmu. Oboje jesteście siebie warci manipulanci - pooglądali sobie filmików na tubie i już myślą, że coś wiedzą - huge mistake poles.
@AKAPony: Zważ knypie na słowa, polecam poczytać Ayn Rand. I nie, magik nie powiedział, że obiektywnie i naukowo są debilami, tylko, że ich za takich uważa po tym, co powiedzieli. #!$%@? jak raczeję.
@goblin21: Gratuluję wpisu, ebin 5/5. Jesteś #!$%@? (patrząc po wcześniejszych wpisach), ale jak zechcesz to da się to w jakimś stopniu zmienić. Przynajmniej pokazałeś tym wpisem, że są bardziej od ciebie #!$%@? osoby i bynajmniej nie chodzi o te co bronią twojego zachowania... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vechi: Urodziny są w naszej kulturze okazją szczególną. Trudno, żyjemy w takim a nie innym społeczeństwie i czasami trzeba nagiąć trochę nasze zwyczaje, żeby podtrzymać więzi rodzinne. Nikt mu nie każe zmieniać od razu trybu życia, ale na godzinkę mógłby się zjawić, żeby okazać bratu szacunek.
Grubiaństwem jest dla mnie wytknięcie komuś tego, że pije alkohol (a nic nie jest powiedziane, że to była impreza z wszystkimi uczestnikami nawalonymi jak autobusy
@goolek: więc w uja się bawi, że ma na względzie obiektywizm. Niech spierdziela z tobą do mistycznych ugabuga przy ognisku i tam sobie szuka podsumowań ludzi. Bo z Rand to ty jesteś daleko za prawdziwym obrazem rzeczy - Platon by się z tobą kolegował.
@goblin21: jest różnica między fobią społeczną a introwersją. idź do psychologa, może faktycznie masz taką przypadłość... ale to się leczy, a zasłanianie się stwierdzeniem 'jestem introwertyk i huk wam na krzyż' nie jest usprawiedliwieniem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@goolek: Jest egoistą, bo nie zdobył się na trochę poświęcenia, żeby posiedzieć i pouśmiechać się trochę na święcie brata. Rok ma 365 dni, urodziny są w jeden, jedyny dzionek i to nie w cały, impreza pewnie trwała kilka godzin, a mógł się z niej pewnie wymigać wcześniej. Ale najbardziej egoistyczne dla mnie jest to, że goblinowi nawet się nie chce wymyślić żadnego przekonującego kłamstewka, które poprawiłoby bratu humor.
@goblin21: Ty chyba jesteś z jakiejś małej miejscowości? Nie myślałem, żeby przeprowadzić się gdzieś do większego? Może miałbyś okazję spotkać kogoś z kim rzeczywiście chciałoby ci się spędzać wolny czas? Może znalazłbyś co cie zainteresuje?