Jak Japonia sprawiła, że nie jest możliwe posiadanie dzieci.

Japonia ma najnizszy wskaznik narodzin w historii, a politycy panikuja. Zachodnie media uwielbiaja krytykować za ten stan rzeczy anime, "herbivore men", brak zainteresowania romansowaniem. W tym wideo omawiany jest glebszy problem i z czego wynika tak niska ilosc urodzen [ENG]

- #
- 332
- Odpowiedz







Komentarze (332)
najlepsze
@huggus: To trudny temat, ale praca ponad siły nie pomaga. Przyczyn oprócz tych z filmu jest pewnie jeszcze wiele.
Mecenas daje złoto mecenas wymaga
Ten system musi upaść teraz i zaraz
Śpiewane na koncercie w koszarach
@tomasz-diog: 200 lat temu USA było nowym krajem z olbrzymią ilością wolnych terenów (zabranym rdzennym mieszkańcom, ale nie o tym temat). Rynek dopiero raczkował a ludzie z Europy często emigrowali właśnie dlatego, że w Europie było przeludnienie i tam mieli szanse na własny dom (o czym dziś w każdym kraju zachodniego świata można pomarzyć). I oczywistym było, że taki stan nie będzie
Zdaję mi się, że miał materiał poświęcony związkom w Japonii.
Mam świadomość, ze nie każdy zaliczył szczesliwe dziecinstwo i dorastał w wymarzonej rodzinie ale kazdy zasluguje by taką stworzyć. A najwieksza bzdura , ze musisz mieć miliony monet itp by mieć rodzinę
Większość chłopów, którzy nie mają dzieci również wiedzą, że kluczowa jest dla nich rodzina. Dlatego tej rodziny nie zakładają.
@papaDadid: Niestety to nie działa w ten sposób. Możesz pytać się dowolnej ilości rozwodników na sznurze, każdy odpowie, że zachowanie pykło o 180 stopni.