Wpis z mikrobloga

Ze jestem samotny? Że nie próbuję być w towarzystwie przez pieprzoną wrodzoną nieśmiałość? Że wolę sam sobie radzić i ponieść porażkę niż poprosić o pomoc innych? Że zupełnie mnie nie interesuje zdanie innych na mój temat? Że zupełnie nie interesuje mnie to co inni robią nawet jeśli było by to najbardziej pasjonujące zajęcie na świecie?Że nie mam własnych pasji, hobby, zajęć poza lekcyjnych?


@goblin21: Tak, dokładnie to miałbyś mu powiedzieć
@tomek001: Nie ja,mój brat jest uzależniony.
Dla mnie internet to wyłącznie sposób na marnowanie nadmiaru wolnego czasu. Gdybym miał inne zajęcie, nie miał bym potrzeby siedzenia przed monitorem.
Jedyne do czego internet jest mi potrzebny, to operowanie na koncie bankowym. Wszystko pozostałem zupełnie się nie liczy. Nie mam tu znajomych, nie mam zajęć. Siedzę bo nie mam nic innego do roboty.
Organ nieużywany zanikł


@goblin21: Spróbuj odratować ( ͡º ͜ʖ͡º) Roksa.pl weź 100zł w dłoń i idź się zabaw. Nabierzesz wprawy, pewności siebie, potem poznasz panienke co zrobi to bez kasy, może się zakochacie. Najprawdopodobniej pójdziesz pod pantofel ale o ile panna będzie kumata to Cię z tej fobii społecznej wyleczy.
@goblin21: Stary ale w ogóle to jesteś frajer w #!$%@?. Brat to brat ! Pamiętaj rodzina jest najważniejsza. Rodziny się nie wystawia. Szczerze współczuję Twojemu bratu ze taki plebs z #!$%@? ultra mózgowym mu się trafił. Co by Ci przyszła zona (jak ja będziesz w ogóle miał z takim podejściem) kruka urodziła. ()
##!$%@? #przegryw?

Bratowa do mnie:


@goblin21: no przegryw jesteś i tyle.
Znam takiego jednego - "mam swoje zasady, jeśli ktoś chce ze mną być to ma mnie akceptować". I potem tylko #gorzkiezale, bo nawet ultra-cierpliwa laska, która jakimś cudem znosiła jego fochy przez pół roku, po kolejnym numerze typu "nie, nie idę na imprę bo chcę jutro pójść na siłkę i w ogóle to nudzi mnie to towarzystwo, zostanę
@goblin21: ILE RAKA TUTAJ
wykopy to jednak #!$%@? są
gość nie czuje się dobrze na imprezach
imprezy są po to, żeby ludzie się na nich bawili
rodzeństwo gościa na siłę chce, żeby był, BO ONI TAK CHCĄ, #!$%@?ć to, że on nie chce
gość nie chce iść na siłę tylko po to żeby być pieskiem i tak zaraz się zmyć
epicki ból dupy wykopków, przecież jak ktoś nie chce iśc napić
@goblin21: Ciężki temat bo oboje macie rację. Czasem tak niestety w życiu bywa, że nie ma rozwiązań idealnych.

PS. Skąd w tobie taka awersja do alkoholu? Rozumiem, że nie gustujesz w jego spożywaniu ale obrzydzenie samym oglądaniem ludzi go spożywających jest totalną nadwrażliwością.
@Andrzej_K: Sam nie wiem, ale wydaje mi się że widok dziadka, który często wpadał we wielomiesięczne ciągi miał na to wpływ. Do tego pamięć sytuacji gdy ojciec chodził pijany po domu gdy miałem kilka lat.
Z alkoholi znam smak wyłącznie piwa. Jeszcze nigdy nikt nie widział jak piję to piwo. Prawdę pisząc to mam ochotę na piwo bardzo rzadko.