Wpis z mikrobloga

  • 264
Mam jutro sprawę za posiadanie 0,5g marihuany (0,5g juz z tytoniem). Rok temu też miałem sprawę o taką samą ilość. Poprzednią mi warunkowo umorzyli na rok (do czerwca bieżącego roku). Po drugiej wtopie warunek zamienili mi na 80h społecznych, a za drugą grożą mi więzieniem. Jak myślicie? #sztum czy zawiasy? Dodam, że nie od pracowałem jeszcze ani 1h.

#oswiadczenie #sztum #bagiety
dyniacz - Mam jutro sprawę za posiadanie 0,5g marihuany (0,5g juz z tytoniem). Rok te...

źródło: comment_UWYFii4VOifDY5euO0SreTDonhqbwsrf.jpg

Pobierz
  • 234
  • Odpowiedz
@-PPP-: a czy ja napisalem, ze uwazam,ze jest to ok? Stwierdzam fakty. I tak też czesto sąd działa. W świetle prawa. Najpierw warunkowo umorzył, potem kolega wpadł jeszcze raz z trawą, sąd wymierzył prace społeczne za tą pierwszą umorzoną sprawę, a za drugą chcą zasądzić karę więzienia. Jakie wnioski wysuwa sąd? A no takie, że kolega,mimo, że dostał szansę od prawa, znów został złapany z trawka, czyli sam nie wyciągnął wniosków.
  • Odpowiedz
nie rozumiem dałeś się złapać dwa razy za to samo? i to jeszcze za pół kilograma tytoniu zmieszanego z marihuaniną
ahaha xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@TheMan: Nie masz pojęcia co piszesz. Moja rozmowa z Tobą jest skończona.

Tych państwa zapraszam na lekturę komentarzy wyżej:
@Felonious_Gru:
@wajdzik:
@Slith:
@PytaPrzeznaczenia:
@Vorland:

@stopoman: tak
@maciek_gi: Kilka dni po zatrzymaniu rozmawiałem ze znajomym policjantem, który powiedział mi na jaką ugodę poszła ta osoba. A co do auta to mieliśmy wspólnych znajomych i to możliwe, że któryś z nich.
@-PPP-: Tak co do
  • Odpowiedz
Tych państwa zapraszam na lekturę komentarzy wyżej:


@dyniacz: komentarze wyżej są na tyle "składne" że równie dobrze mogłeś je pisać na haju, bo nic z nich nie wiadomo. Nawet nie jestem pewiem czy łapnęli Cię dwa czy trzy razy. Twierdzisz, że ktoś Ci podrzucił zioło we współpracy z policją, co jest śmieszne.

No wracam do tego co już napisałem - dałeś się złapać za TO SAMO będąc na warunku. To jest
  • Odpowiedz