Wpis z mikrobloga

  • 264
Mam jutro sprawę za posiadanie 0,5g marihuany (0,5g juz z tytoniem). Rok temu też miałem sprawę o taką samą ilość. Poprzednią mi warunkowo umorzyli na rok (do czerwca bieżącego roku). Po drugiej wtopie warunek zamienili mi na 80h społecznych, a za drugą grożą mi więzieniem. Jak myślicie? #sztum czy zawiasy? Dodam, że nie od pracowałem jeszcze ani 1h.

#oswiadczenie #sztum #bagiety
dyniacz - Mam jutro sprawę za posiadanie 0,5g marihuany (0,5g juz z tytoniem). Rok te...

źródło: comment_UWYFii4VOifDY5euO0SreTDonhqbwsrf.jpg

Pobierz
  • 234
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@wajdzik: Jeżeli umiesz logicznie myśleć i czytasz też logicznie to zrozumiesz, ze 2 razy.
@Szarlejowiec: Nie. To wy nie umiecie czytac... Napisałem logicznie... Warunek zamienili mi na 80h, a za drugą grożą mi więzieniem... W komentarzach macie i zadawane mi pytania i logiczne odpowiedzi na na nie... Nwm jak nasz kraj będzie wyglądał skoro wy nawet nie umiecie ułożyć w całość kilku części..
@AliNilA: Szkoda, że ja wcześniej o
  • Odpowiedz
@dyniacz: Do tego, że jakbym miał sprawę w sądzie i zostałaby umorzona to cieszyłbym się z tego i raczej trzymał z daleka od takich używek.

Ale brnąłeś w to dalej. Resztę dopowiedz sam.
  • Odpowiedz
@dyniacz: parę lat temu złapali 'na czynie' gościa, który mi walnął bombę w oko, a godzinę wcześniej w obecności świadków skopał przypadkowego przechodnia po twarzy łamiąc mu kość klinową i jarzmową. Rodzinka załatwiła mu opinię lekarza na temat domniemanej depresji, popartą oświadczeniem, że PO FAKCIE przyjmował duże ilości środków psychotropowych. Dostał trochę mniej godzin do odpracowania niż Ty, chociaż miał zawiasy ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@AliNilA: Jak byś mógł rozwinąć.
@lordwiseguy: Co kolwiek bym nie zrobił to i tak byłem skazany na klęskę. Ten, który mnie #!$%@?ł spał nazwiskami, tak aż ich wymienił. Zanim padło na mnie wpadło kilku innych znajomych. Przez te kilka dni zanim dowiedziałem się co i jak jeszcze 2 osoby tak wrobił.
  • Odpowiedz
@dyniacz: Potrafie zajebiscie sie bawic w zyciu bez narkotykow,alkoholu i papierosow. Ty nie umiesz sie bawic w towarzystwie bez wspomagaczy wiec nie wiem czemu piszesz, ze jestem debilem. Zlapali Cie raz,zlapali drugi raz czyli recydywa. Wiec teraz sam sobie odpowiedz na pytanie kto tu jest wiekszym debilem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz