Wpis z mikrobloga

  • 264
Mam jutro sprawę za posiadanie 0,5g marihuany (0,5g juz z tytoniem). Rok temu też miałem sprawę o taką samą ilość. Poprzednią mi warunkowo umorzyli na rok (do czerwca bieżącego roku). Po drugiej wtopie warunek zamienili mi na 80h społecznych, a za drugą grożą mi więzieniem. Jak myślicie? #sztum czy zawiasy? Dodam, że nie od pracowałem jeszcze ani 1h.

#oswiadczenie #sztum #bagiety
dyniacz - Mam jutro sprawę za posiadanie 0,5g marihuany (0,5g juz z tytoniem). Rok te...

źródło: comment_UWYFii4VOifDY5euO0SreTDonhqbwsrf.jpg

Pobierz
  • 234
  • Odpowiedz
@dyniacz: Boje sie wracac do pl, siedze w Hiszpanii juz 8 rok rok temu zlapali mnie z 0.3 czystego mdma i wiecie co miesiac temu przyszedl mi mandat 301 euro ktory z powodu ze nie pracuje sobie odroczylem :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@SUQ-MADIQ: Jeżeli czytałeś komentarze i orientujesz się o co chodzi to ja nie wiem co jest z wami nie tak.
@aptudeskaj: Gorzej jak nie będzie normalny. Znajomą chcieli wysłać do psychiatryka za to, że jest lesbijką...
  • Odpowiedz
  • 2
@TheMan: denerwuje mnie takie podejscie, idac twoim tokiem rozumowania oprocz jedzenia i schronienia nic wiecej do zycia nikomu nie jest potrzebne, wiec zakazac calej reszty i karac jak za gwalt, niech zyje wolnosc
  • Odpowiedz
@Werkaaa: @knysha: jak raz dorwą z jakimś towarem to w KSIPie widnieje informacja o tym i każdy patrol, który zacznie legitymować lub zna typa z widzenia na 100% go dokładnie przetrzepie.. poza tym za ujawnione narkotyki policjanci dostają nagrody, więc..
  • Odpowiedz
@dyniacz: W 2013 mógł być inny stan prawny. Prawo karne mnie nie jara, ale popełniłeś podobne przestępstwo umyślne (chore prawo, ale nic nie zrobisz - trzeba uważać) za które została orzeczona kara pozbawienia wolności. Jak dla mnie są tu spełnione przesłanki z KK do obligatoryjnego wykonania kary.
Jak coś to wnoś o odstąpienie od zarządzenia wykonania kary.

  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@tomaszk-poz: Po co mi te narkotyki? Nie wiem jak Ci to wytłumaczyć. Chciałem - zapaliłem, jak nie - nie paliłem. Masz styczność z osobami, które palą? Pogadaj z nimi na ten temat. Ja na chwilę obecną jestem kłębkiem nerwów i nie dam rady Ci odpowiedzieć.
@studentprawa: Obym nie musiał tego robić...
  • Odpowiedz