Wpis z mikrobloga

  • 264
Mam jutro sprawę za posiadanie 0,5g marihuany (0,5g juz z tytoniem). Rok temu też miałem sprawę o taką samą ilość. Poprzednią mi warunkowo umorzyli na rok (do czerwca bieżącego roku). Po drugiej wtopie warunek zamienili mi na 80h społecznych, a za drugą grożą mi więzieniem. Jak myślicie? #sztum czy zawiasy? Dodam, że nie od pracowałem jeszcze ani 1h.

#oswiadczenie #sztum #bagiety
dyniacz - Mam jutro sprawę za posiadanie 0,5g marihuany (0,5g juz z tytoniem). Rok te...

źródło: comment_UWYFii4VOifDY5euO0SreTDonhqbwsrf.jpg

Pobierz
  • 234
  • Odpowiedz
@dyniacz: Nie miałem, nie zażywam narkotyków, a nawet jeśli to bałbym się wyjść z tym poza dom, bo przecież można zostać przyłapanym, a potem syf w papierach o byle głupotę, która nikomu do życia nie jest potrzebna.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Felonious_Gru: Po raz kolejny odsyłam do komentarzy wyżej...
@TheMan: Rozumiem, ze łatwo Ci jest takie rzeczy pisać. Ale jeżeli nie masz pojęcia o takiego typu sprawach jak donoszenie na ludzi i nie wiesz czym to grozi to się nie udzielaj :) Nie mówię, że jestem święty, miałem styczność z takimi ludzmi (typek co jak do niego policja z mandatem wyskoczyła za picie piwa powiedział: "zobaczcie lepiej co tam za rogiem
  • Odpowiedz
@dyniacz: Odwieczna beka z takich debili. Dać się 3 razy złapać za to samo w ciągu jednego roku... ("podrzucone" dragi brzmią jak ściema, bo kto wpuszcza do swojego auta gości którzy mają powód, żeby taki cyrk odstawić? A nawet jeśli to pały nie sprawdzają na czymś takim odcisków?)

  • Odpowiedz