Wpis z mikrobloga

  • 264
Mam jutro sprawę za posiadanie 0,5g marihuany (0,5g juz z tytoniem). Rok temu też miałem sprawę o taką samą ilość. Poprzednią mi warunkowo umorzyli na rok (do czerwca bieżącego roku). Po drugiej wtopie warunek zamienili mi na 80h społecznych, a za drugą grożą mi więzieniem. Jak myślicie? #sztum czy zawiasy? Dodam, że nie od pracowałem jeszcze ani 1h.

#oswiadczenie #sztum #bagiety
dyniacz - Mam jutro sprawę za posiadanie 0,5g marihuany (0,5g juz z tytoniem). Rok te...

źródło: comment_UWYFii4VOifDY5euO0SreTDonhqbwsrf.jpg

Pobierz
  • 234
  • Odpowiedz
@dyniacz: Cumplu ja mialem to samo. Prawie dostalem 3 lata (tylko inny paragraf) fart mialem taki ze odrobilem wtedy kolo 100h i dostalem pismo, ze mam sie wstawic do sadu. Tyle ze mialem 2 tyg. Szybki telefon do cumpla prawnika i powiedzial bierz wolne i odrabiaj bo bedziesz gnil. Zaraz zadzwonie do niego i zapytam.
  • Odpowiedz
@dyniacz: telefon wykonany. Jesli wczesniej miales wyrok skazujacy (przestepstwo) i byly tam zawiasy to na bank szturm. Jesli wykroczenie to masz szanse, ze tylko zawiasy (gdybys odrabial godziny byloby na pewno latwiej) a i to, ze gdzies tam wyslales pismo nie zwalnia Cie z tego ze masz je odrabiac.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@fryond: Jak możesz to zadzwoń jeszcze raz i zapytaj ale inaczej. 25 lutego musiałem się stawić do kuratora zawodowego i tam dowiedziałem się, że ta sprawa co miałem ja warunkowo umorzoną została zmieniona (? nie wiem jak to określić) na 80h, a jutro mam sprawę z drugiej wpadki i nwm co mi za to mogą zrobić. Daj znać czy wiesz o co mi chodzi
  • Odpowiedz
@dyniacz: Podejrzewam że gdyby nie Twoja bujna wyobraźnia i "wsypanie dilera" po tym jak złapali Cię po raz pierwszy nie miałbyś tego problemu obecnie. No i chyba sztum Cię czeka niestety.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@fryond: To jest drugi raz... Za pierwszy warunkowe umorzenie z czasem próby na rok. Wpadłem drugi raz podczas tego roku. Dostałem pismo, że mam iść do kuratora zawodowego. Dowiedziałem się tam, że (słów mi brakuje...) skoro nie umiałem być grzeczny przez ten rok to umorzenie zmienia sie w godziny do odpracowania. Miałem je wykonywać od 1 marca ale napisałem odroczenie, żeby opracować je w czerwcu bo matura itp. Zostawiłem je u
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@fryond: Jak jest możliwość, mógł byś mnie skontaktować w jakiś sposob z nim teraz? O ile to możliwe oczywiście. Byłbym i jednemu i drugiemu wdzięczny
  • Odpowiedz