Wpis z mikrobloga

  • 264
Mam jutro sprawę za posiadanie 0,5g marihuany (0,5g juz z tytoniem). Rok temu też miałem sprawę o taką samą ilość. Poprzednią mi warunkowo umorzyli na rok (do czerwca bieżącego roku). Po drugiej wtopie warunek zamienili mi na 80h społecznych, a za drugą grożą mi więzieniem. Jak myślicie? #sztum czy zawiasy? Dodam, że nie od pracowałem jeszcze ani 1h.

#oswiadczenie #sztum #bagiety
dyniacz - Mam jutro sprawę za posiadanie 0,5g marihuany (0,5g juz z tytoniem). Rok te...

źródło: comment_UWYFii4VOifDY5euO0SreTDonhqbwsrf.jpg

Pobierz
  • 234
  • Odpowiedz
@dyniacz: nic Ci nie zrobią, co najwyżej w mniej optymistycznym wariancie zawiasy dostaniesz. Śmieszą mnie komentarze o wsypywaniu, bo ja tak szczerze wolałbym już odsiedzieć jak kogoś wsypać.
  • Odpowiedz
skoro nie podziałała na Ciebie kara w postaci 80h prac społecznych, bo nawet ich nie odpracowałeś to wydaje mi się całkiem logiczna kara pozbawienia wolności.


@maciejaszek: No #!$%@? faktycznie xD Niby w jaki sposób ta kara miała na niego "podziałać"? "A, odpracowałem 80 godzin dla państwa, teraz już rozumiem, że nie mogę sam sobie robić krzywdy, bo wtedy mógłbym umrzeć przed emeryturą, a jak mnie wtedy będzie państwo doiło z
  • Odpowiedz
@dyniacz: Jak Cię zamkną podaj adres to przyślę paczkę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ogólnie żenada ze strony polskiego sądownictwa, żeby za takie coś wsadzać do więzienia, no ale jakbyś był synem znanego polityka to mógłbyś zostać jeszcze celebrytą, a tak będziesz gnił w Sztumie.
  • Odpowiedz
@dyniacz: dać się złapać raz to nie tragedia. 3 razy na tym samym w rok to kretynizm. Nawet 2 tygodni nie chciało ci się 'odpracowac', wiec mam nadzieje ze cie nie zamkną - więzienia są pełne pewnie takich #patologii jak ty i byś się tam odnalazł wśród innych #homo
  • Odpowiedz