Wpis z mikrobloga

  • 264
Mam jutro sprawę za posiadanie 0,5g marihuany (0,5g juz z tytoniem). Rok temu też miałem sprawę o taką samą ilość. Poprzednią mi warunkowo umorzyli na rok (do czerwca bieżącego roku). Po drugiej wtopie warunek zamienili mi na 80h społecznych, a za drugą grożą mi więzieniem. Jak myślicie? #sztum czy zawiasy? Dodam, że nie od pracowałem jeszcze ani 1h.

#oswiadczenie #sztum #bagiety
dyniacz - Mam jutro sprawę za posiadanie 0,5g marihuany (0,5g juz z tytoniem). Rok te...

źródło: comment_UWYFii4VOifDY5euO0SreTDonhqbwsrf.jpg

Pobierz
  • 234
  • Odpowiedz
@tajemniczygosc: Kumplu z mojego miasta? (Ciekawość :D)
@farmerman: Już doczytałem tu i ówdzie > Od 1 stycznia 2012 roku nie ma mozliwosci zamiany kary ograniczenia wolnosci na kare zastepcza w postaci grzywny. Jezeli napisze taki wniosek, sad go odrzuci lub zamieni na zastepcza kare pozbawienia wolnosci.`
  • Odpowiedz
@dyniacz: W sumie i tak nic Ci już nie pomoże bo rozsądny to Ty nie jesteś :<

Mając jeden przypał i warunek stwarzasz w ogóle możliwość żeby złapali Cię drugi raz. To już świadczy o średnim ogarnięciu życiowym. Za drugim razem dają Ci prace społeczne i nie chcesz ich odbębnić... to też średnio o Tobie świadczy... Ale dać się złapać kolejny raz? :o Normalny człowiek po takim przypale by już przynajmniej
  • Odpowiedz
@dyniacz: Jeśli już joint został odpalony (skoro z tytoniem to wnioskuję że paliłeś bata) to na skutek przeobrażeń termalnych nie są w stanie stwierdzić czy była to konopia inna niż włóknista.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@skeeball: było to zawinięte w kartkę i wsadzone do kartonika. To nawet nie wyglądało jak maryśka... A co do historii tej wpadki odsyłam do komentarzy wyżej :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@skeeball: Dodam jeszcze, że policja zaraz po zatrzymaniu i przewiezieniu na komisariat bada tylko największy i najładniejszy bobek swoimi testerami. Tytoń podczas tego badania oddzielają :)
  • Odpowiedz