Wpis z mikrobloga

  • 264
Mam jutro sprawę za posiadanie 0,5g marihuany (0,5g juz z tytoniem). Rok temu też miałem sprawę o taką samą ilość. Poprzednią mi warunkowo umorzyli na rok (do czerwca bieżącego roku). Po drugiej wtopie warunek zamienili mi na 80h społecznych, a za drugą grożą mi więzieniem. Jak myślicie? #sztum czy zawiasy? Dodam, że nie od pracowałem jeszcze ani 1h.

#oswiadczenie #sztum #bagiety
dyniacz - Mam jutro sprawę za posiadanie 0,5g marihuany (0,5g juz z tytoniem). Rok te...

źródło: comment_UWYFii4VOifDY5euO0SreTDonhqbwsrf.jpg

Pobierz
  • 234
  • Odpowiedz
@dyniacz: Możesz odwoływać się cały czas. Że ta ustawa narusza konstytucyjną wolność. Jeśli nie będzie umorzenia. Leć aż do Strassburg'a tam muszą uznać to jako prawa człowieka.
  • Odpowiedz
@dyniacz: nie moga liczyc "z tytoniem", bo ten jest legalny. Minimalna ilosc jaka tam musi byc to 0,25g, inaczjlej nie ma tam jednej dzialki i nie ma podstawy prawnej. Powoluj sie na to. I ze takie liczenie jest niezgodne z prawem.
Co za farsa ...
  • Odpowiedz
@dyniacz: skoro nie podziałała na Ciebie kara w postaci 80h prac społecznych, bo nawet ich nie odpracowałeś to wydaje mi się całkiem logiczna kara pozbawienia wolności. Myślę, że sąd przyjmie to podobnie. Ale życzę jak najlepiej.
  • Odpowiedz