Wpis z mikrobloga

Wzywam #wykopiwowarszawa #wykopiwo #warszawa #boskycontent

To może następne spotkanie zrobimy wieczorem na Bulwarach? :D
Poczekamy aż przyjdzie Paweł Bosky (o ten gość) weźmiemy jakieś napoje o butelce przypominającej piwo, on zacznie się rzucać będzie chciał nas zatrzymać "pokrzyczymy Tylko Mirko", "WYKOP PE EL portal ze śmiesznymi obrazkami", zaczniemy mu wmawiać, że obrażał Papieża Polaka i mamy wszystko nagrane. Na odchodne rzucimy "NO ELO!"

A jak nas będzie chciał łapać to zasadzimy fangę w nos, bo interwencja obywatelska dotyczy tylko przestępstwa, a nie wykroczenia, więc jeśli jakiś obcy gość nas zaczepia mamy prawo się bronić. :)
  • 49
@JestemPsem: Lech Free jest ok, Żywiec niskoalkoholowy chyba się nie łapie, bo ma za dużo procent. Osobiście polecam gorąco Ciechan Krzepiak - ciężko dostać, ale uwielbiam ten napój. Ludzie na mnie w liceum patrzyli krzywo, jak piłam, bo po co wydawać pieniądze na coś o smaku piwa, co nie jest piwem. Kurczę, kosztuje tyle co 0,5l Pepsi, a smakuje orzeźwiająco i w ogóle zajebiście :D
źródło: comment_bLlLZFayagAmbiHub5FhS4W9wY8jlueh.jpg
@JestemPsem: pomysł fajny, ale darujcie sobie krzyczenie "tylko mirko, wykop, papieża obrażają" bo to wyjdzie żałośnie. i to bardzo. żarty zrozumiałe w jednej społeczności w innych często odbierane są jako ostre #!$%@? mózgowe. a jak chcecie fajną akcję to lepiej żeby wyciekła poza mirko. i żeby ludzie nie zobaczyli jak jedna grupa #!$%@?ów próbuje zrobić w #!$%@? drugiego #!$%@? bo stwierdzą, że obaj są siebie warci i szkoda, że ten most
@JestemPsem: 2 sprawy - policja lub SM z wawy publikowala jakis czas temu mapke, gdzie mozna chlac a gdzie nie. ktoras czesc jest ulica, a druga nie - musisz sprawdzic dokladnie w necie. co do ujecia obywatelskiego z 243 kpk, dotyczy ono rowniez wykroczen (bo jest odpowiednie odniesienie w KPoW) ale bardziej nalezy sie zastanowic czy zachodza przeslanki do jego zastosowania - czyli czy "zachodzi obawia UKRYCIA sie tej osoby" LUB
źródło: comment_mpJdDhVuLPMnDxtLYOmZK9wtR01R3SX1.jpg
@JestemPsem: mozliwe, ze masz racje - nie jestem ani w temacie ani z wawy ( ͡° ͜ʖ ͡°) natomiast powyzsza mapka pojawila sie w paru artykulach, chyba z rok temu w zwiazku z ta sprawa i wydaje mi sie, ze jest nadal aktualna. chyba najprosciej bedzie spytac stalych bywalcow jak to wyglada w praktyce.
@pwone: On nie jest o smaku piwa, to jest słodowy napój, pachnie nutami jabłka i cytryny, smakuje cierpko z nutami jasnych słodów. Mogłeś mieć trefną butelkę, w końcu to Ciechan a.k.a. brak kontroli jakości produktów.