Wpis z mikrobloga

@Beniamin_Emanuel: Ja do ślubu jechałem nowym focusem. Z kościoła do hotelu gdzie było wesele był niecały kilometr więc uznaliśmy że kasę za wynajem jakiegoś bardziej prestiżowego samochodu lepiej wpłacić na schronisko dla psiaków.
  • Odpowiedz
@bocznica: Jako młoda osoba nie wyobrażam sobie podjechania pod kościół w tak ważny dla mnie dzień, autem który jest obiektem kpin. Może nieśmiertelna jednostka, symbolizująca wieczne małżeństwo. Mimo tego, moim zdaniem są lepsze przykłady zaprezentowania się przed innym
  • Odpowiedz
@Beniamin_Emanuel: bo jestes zwyczajnie glupi. Nic nie wiesz o tych ludziach wiec nie wiem po co sie nasmiewasz. Dlaczego to auto jest obiektem kpin? Bo wykopki tak pisza? Oni maja po 14 lat i nigdy nie prowadzili auta. Auto jak auto. Popularne bo solidne i tanie w naprawie. No ale dla ciebie samochod jest wyznacznikiem. Jak dorosniesz to wynajmiesz rozpwego hammera i polazesz sasiadom jaki jestes gosc
  • Odpowiedz
@Beniamin_Emanuel: Jak potrzebujesz wesela w stylu postaw się a zastaw się, i zaproszę 300 osób pewno w kopertach mi się zwróci to ok. Zgodzę się, że jest to ważny dzień, ale nie ma co przesadzać.
  • Odpowiedz