Wpis z mikrobloga

@barrav: jak to wklepiesz w google FELGI 16'' 5x112 ET45 7JX16H2 PASSAT B5 to ci się na obrazkach pierwszych pojawią, ale nie wiem jaka nazwę one mają , one były oryginalnie w B5 montowane
Jako młoda osoba nie wyobrażam sobie podjechania pod kościół w tak ważny dla mnie dzień, autem który jest obiektem kpin. Może nieśmiertelna jednostka, symbolizująca wieczne małżeństwo. Mimo tego, moim zdaniem są lepsze przykłady zaprezentowania się przed innym


@Beniamin_Emanuel:
#bekazpodludzi a dla kogo 'wesele' to jest ważny dzień? Czy może zrobisz to, bo babcia każe? Żyj swoim życiem i oszczędź pieniądze na lepsze wakacje, a jak masz pieniądze na to i na
@Beniamin_Emanuel: Tak, jestem podludziem... #cebuladeals ze mnie wyszła, gdyż Paseratti użyczył nam teściu a golfikiem mimo, że obciach, to z żonką zjeździliśmy całą Polskę... Piękne wspomnienia. Teraz Śnieżyna stoi w garażu i czeka aż mój półroczny syn dorośnie - będzie miał fajną zabawkę do nauki jazdy i grzebania w bebechach samochodu. I powiem Ci, że uwielbiam te autka! Beka z Ciebie i tyle...
Pachlak - @Beniamin_Emanuel: Tak, jestem podludziem... #cebuladeals ze mnie wyszła, g...

źródło: comment_kRhkdHL57D14kq9kC2S6GWSvFHFa7F0c.jpg

Pobierz