Wpis z mikrobloga

Wiele osób z mojej rodziny oraz najlepsi znajomi zdecydowali się na wyjazd zagranicę, bo tutaj nie da się żyć. Dzisiaj dowiedziałam się o kolejnej ważnej dla mnie osobie, która również podjęła tę decyzję. Czuję bezradność i złość :( Ostatnia zgaszę światło. Przepraszam, ale naprawdę mi smutno z tego powodu.
#emigracja #wyjazdnazmywak #oswiadczenie #gorzkiezale
  • 5
@childofheaven: ja wyjechałem jako jeden z pierwszych w naszych kręgach, po ponad 4 latach za granicą, gdy przyjeżdżam na urlop to nie zostali się już tam zadni kumple z dawnych lat, większość za granicą, a Ci co nie wyjechali to studiują, po studiach i tak pewnie połowa z nich wyjedzie. Pozdrawiam
@childofheaven: Doskonale Cię rozumiem. To straszne ile ludzi wyjechało za pracą. Mój najlepszy kumepl jest w USA, drugi w UK. A u mnie na osiedlu 10km pod Warszawą- sąsiad w Niemczech jako kierowca, ojciec kumpla w Norwegii- stawia domy drewniane, dwa domy dalej sąsiad sprzedał dom i pojechał z rodziną do swojej córki do UK, sąsiad zza płotu- firma budowlana w Szwecji, parę lat temu sąsiedzi sprzedali dom i pojechali do