Wpis z mikrobloga

Z przykrością zawiadamiam was drodzy mirkowie, że w wyniku tragicznego wypadku zniknął z tego świata nasz oddany @KBR_ . Człowiek ten zasłynął na wykopie niezrównanym podejściem do muzyki, głupkowatymi wpisami i zrozumieniem w sytuacjach, których nie poparłaby wasza rodzona matka.

W życiu prywatnym nie miał też zbyt wielu wad. Wiecznie uśmiechnięty, pocieszający nawet w najgłupszych sytuacjach, przekładający dobro innych nad swoje. Przeszedł i przeżył w życiu wiele. Zwiedził całe polskie wybrzeże (na piechotę), odwiedził reaktor w Czarnobylu, ale i był z dziewczyną w Paryżu czy Madrycie. Zdobył po studiach świetnie płatną pracę, planował oświadczyny. Swój wolny czas rozdysponowywał wśród najbliższych.

Myślę, że po wielu rozmowach z nim chciałby, byście wiedzieli o jego przejściu w zaświaty. Zawsze śmieszkowaliśmy z rozmaitych wpisów, które pojawiały się na mirko

Wzywam więc obserwujących go. Liczę też na to, że któryś z was pojawi się na jego pogrzebie, który odbędzie się w przyszłym tygodniu w miejscu podanym przeze mnie na prywatnej wiadomości.

Pozdrawiam was. Miłego ranka.

@Josif6969



@paffnucy



@Mysterii

@m_bielawski

@mk321


@Vonsatch

@SzymekAkaSzymon

@Felonious_Gru

@vics

@KOJOrozrabiaka



@garindaan



@rybryt

@Aleister_Crowley



@epll



@Pzanty

@strawberian



@Bianconero



@Hiisi

@Raja



@jaki_inny_nick



@Tylkomikro

@Cerbin



@Profesjonalne_spodnie_z_kapturem



@Lacik

@pitrek136



@pivo14



@mk87so01
Demigoder - Z przykrością zawiadamiam was drodzy mirkowie, że w wyniku tragicznego wy...

źródło: comment_5btJEFCleUDnd7ItuIQmGPFKYs52Z6UV.jpg

Pobierz
  • 121
  • Odpowiedz
Przeszedł przez barierki i wszedł na przeciwległy pas autostrady. Tam został potrącony przez rozpędzone auto.


@Demigoder: postąpił bardzo nielogicznie bo mógł po pasie awaryjnym dojść do przyautostradowego telefonu(nie wiem jak to się nazywa)
  • Odpowiedz
@Pantokrator: ja pomimo calej fali hejtu zgadzam sie z Toba. Zginał przez własna lekkomyślność i naraził na utratę życia druga osobę. Co nie znaczy ze to w jakikolwiek sposób umniejsza tragedie rodziny.
  • Odpowiedz
@Demigoder @silverm: Ludzie skończcie się pieścić i pogódźcie się z tym, że większość ginących tragicznie ginie z powodu swojej głupoty. Cenzura, którą robisz autorze jest czymś znacznie gorszym niż cokolwiek co napisał @Pantokrator. Przypominacie swoim zachowaniem tych, którzy rozgrzeszają Jaśka Mele, a pantokrator tych mówiących, że zapłacił kalectwem za swoją głupotę. Przypominacie mi też sprawę z mojego osobistego życia, gdzie tylko szeptem zaufanym osobom można było powiedzieć jaki jest prawdopodobnie
  • Odpowiedz
@Demigoder: Moje kondolencje, mimo że go nie obserwowałem to kojarzyłem ten nick. Miał różnorodne wpisy i choć nie jestem stałym bywalcem na mirko to coś od słowa do słowa zdarzało się nam wymienić jakieś zdanie. Pamiętam, że tak jak i ja, a nawet pewnie bardziej lubił Billa Hicksa.

Smutna wiadomość :(
  • Odpowiedz
Mirki, nie radze czytac komentarzy przy akompaniamencie tej muzyki. Zal az gardlo sciska.
@Demigoder: zapewne jestes jego kumplem, czy cos. Choc goscia nie znalem, to jednak chociaz mirko nas laczylo. Wyslij od Adriana pare milych slow w eter, moze gdzies dotra.
  • Odpowiedz
@Pantokrator: Ja #!$%@?ę, człowieku, wsiądź do auta z najbliższą osobą, rozpędź się, wpadnij w poślizg i uderz w coś i niech tej osobie stanie się krzywda, a potem powiedz nam wszystkim, jak zimną krew zachowałeś.

Pomijając to, jakie głupoty wygadujesz... masz ty odrobinę taktu?
  • Odpowiedz
@Demigoder: Patrz ziomeczkq w końcu dałem się namówić Kbr'owi na konto tu.
Szkoda, że nie doczekał tego.

Miło widzieć, że zyskał tu tylu znajomych, co zresztą mnie w ogóle nie dziwi - w końcu był najlepszym człowiekiem jakiego znałem i to tak zupełnie obiektywnie.

Co do ludzi zastanawiających się nad racjonalnością jego zachowania czy obarczających go winą to pocieszające jest jedynie to, że jest tu was tak niewielu.
  • Odpowiedz
@straggler: Zrób sobie inny wpis i porozmawiaj z kolegami o sensie albo bezsensie jego poczynań i nie zmuszaj tych co nie chcą, aby tutaj o tym czytali. To nie jest miejsce dla ludzi, którzy przychodzą żeby napisać jak bardzo gardzą kimś innym lub "głupio zginął, nawet mi go nie żal". Nie do tego miał służyć ten wpis informacyjny. Dla mnie takie zachowanie to synonim egzystencji robactwa, które nie ma wyczucia i
  • Odpowiedz