Wpis z mikrobloga

Z przykrością zawiadamiam was drodzy mirkowie, że w wyniku tragicznego wypadku zniknął z tego świata nasz oddany @KBR_ . Człowiek ten zasłynął na wykopie niezrównanym podejściem do muzyki, głupkowatymi wpisami i zrozumieniem w sytuacjach, których nie poparłaby wasza rodzona matka.

W życiu prywatnym nie miał też zbyt wielu wad. Wiecznie uśmiechnięty, pocieszający nawet w najgłupszych sytuacjach, przekładający dobro innych nad swoje. Przeszedł i przeżył w życiu wiele. Zwiedził całe polskie wybrzeże (na piechotę), odwiedził reaktor w Czarnobylu, ale i był z dziewczyną w Paryżu czy Madrycie. Zdobył po studiach świetnie płatną pracę, planował oświadczyny. Swój wolny czas rozdysponowywał wśród najbliższych.

Myślę, że po wielu rozmowach z nim chciałby, byście wiedzieli o jego przejściu w zaświaty. Zawsze śmieszkowaliśmy z rozmaitych wpisów, które pojawiały się na mirko

Wzywam więc obserwujących go. Liczę też na to, że któryś z was pojawi się na jego pogrzebie, który odbędzie się w przyszłym tygodniu w miejscu podanym przeze mnie na prywatnej wiadomości.

Pozdrawiam was. Miłego ranka.

@Josif6969



@paffnucy



@Mysterii

@m_bielawski

@mk321


@Vonsatch

@SzymekAkaSzymon

@Felonious_Gru

@vics

@KOJOrozrabiaka



@garindaan



@rybryt

@Aleister_Crowley



@epll



@Pzanty

@strawberian



@Bianconero



@Hiisi

@Raja



@jaki_inny_nick



@Tylkomikro

@Cerbin



@Profesjonalne_spodnie_z_kapturem



@Lacik

@pitrek136



@pivo14



@mk87so01
Demigoder - Z przykrością zawiadamiam was drodzy mirkowie, że w wyniku tragicznego wy...

źródło: comment_5btJEFCleUDnd7ItuIQmGPFKYs52Z6UV.jpg

Pobierz
  • 121
@Demigoder: Kojarzyłem go od niedawna. Fajne śmieszki zapodawał. Pamiętam jak siedziałem i rzuciłem temat że są Zacieralia. Żałował że go tam nie było. Po tej nocnej zasubowałem go. To było naprawdę niedawno, ze dwa, trzy tygodnie temu.

Proszę przyjąć wyrazy współczucia.
@tobiasty: nie trolluję. Nie w takiej sprawie.
@Skippermaxx: stary, po co robić fejki w takiej sprawie. Co miałbym na tym zyskać? Wirtualne plusy?
@chilling: też go lubiłem. Świetny człowiek.
@mactrix: nie był bordo. Na szczęście :). Wrzuciłem ten wpis, bo możliwe że z kimś z mirko zawiązał jakieś głębsze znajomości.
@pivo14: dzięki kolego. Lubił zacierowe klimaty ;)
@flejwaflejwaplejapleja: nie poślizg tylko spacer po autostradzie.
Jakoś większość ludzi po stłuczce potrafi się racjonalnie zachowywać, póki nie poszedł na spacer, prawdopodobnie nic mu nie było, to nie tak, że po walnięciu w bandę urwało mu rękę.
Głupotą był spacer po autostradzie, nie poślizg - ten ostatni mógł wynikać z b. wielu czynników.

Jesteś pajacem, który nie umie nawet czytać ze zrozumieniem. Proszę, nie decyduj się nigdy na dzieci...
@Pantokrator: Stary. Załóżmy, że jedziesz drogą z prędkością 100 km/h. Wpadasz w poślizg, bo nawierzchnia jest śliska. Uderzasz w barierkę i w wyniku tego walisz głową o kierownicę. Jest ciemno, ale w świetle deski rozdzielczej widzisz swoją matkę, która nieprzytomna i zakrwawiona siedzi obok. Jesteś przerażony i otumaniony od uderzenia. Nigdy wcześniej nie uczestniczyłeś w wypadku. Szukasz telefonu, ale gdzieś wypadł, bądź go nie masz. Racjonalne jest wyjście z samochodu i