Wpis z mikrobloga

@witam_w_wygrywie: prawy kieł (którego nie widać ( ͡° ͜ʖ ͡°)) nie miał cechy wypukłości korony i powierzchnia językowa nie była przesunięta w stronę dystalną :< gupia gupia gupia ja
  • Odpowiedz
@plazma: ósemek się nawet nie uczymy tak dokładnie, większość ludzi ma je wyrwane/ zatrzymane w kości albo nie mają nawet zawiązków, w protezach też się ich nie umieszcza, no chyba, że ktoś ma wyjątkowo dużą buźkę :P
  • Odpowiedz
@lunam: moje nie wyglądają. Chyba Ty masz jakieś niestandardowe uzębienie, jeśli to na nim się wzorowałaś.

PS. Przyjdzie ktoś do Ciebie zrobić sobie szóstki i dupa z tego wyjdzie.
  • Odpowiedz
@lunam: mam takie pytanko - bo u mnie prawe dolne 7 i 8 są zrośnięte korzeniem - jakbym chciał usunąć ósemkę, to ta radę to jakoś rozdzielić bez masakrancji siódemki? Tak z ciekawości pytam, bo mi akurat ósemki nie przeszkadzają, ale wiem, że masa osób daje usunąć bo coś tam im w musk cisną czy coś.
  • Odpowiedz
@Rimfire: myślę, że to byłby poważniejszy zabieg- skoro są zrośnięte, to na pewno nie da rady ładnie wyjąć ósemki, trzebabyło by kombinować w kości, żeby je rozdzielić i dopiero wtedy ekstrakcji dokonać. jeśli Ci nie przeszkadzają to nie usuwaj, nie bez sensu Ci rosły :) tylko codziennie nitkuj!
  • Odpowiedz