Wpis z mikrobloga

@bazingaxl: jak będziesz dobry w tym co robisz- sporo się zarabia. oczywiście, dentyści mają więcej, ale technicy nie przymierają głodem. póki co, każdy spotkany przeze mnie tech nie biedował ;p ostatnio w pracy, pacjent zapłacił tyle, że technikowi dostało się prawie 4tys za 4 korony (dzień roboty) ;)
  • Odpowiedz
@maksiuuumaksiuuu: mnie też co jakiś czas biorą wielkie wątpliwości, dokładnie tego się boję- rytyny i stresu + pracy z zagrożeniem pylicą, poparzeniami, strzelaniem drutami, opiłkami metalu w oczy, a nie daj Boże zaszłabym w ciążę- koniec z robotą na rok. ile miałeś lat jak dostałeś się na lekara? poprawiałeś maturę podczas robienia TD?
  • Odpowiedz
@maksiuuumaksiuuu: rozumiem, miło wiedzieć, że ktoś również miał jakieś wątpliwości i był w podobnej sytuacji. miałam poprawiać w tym roku, ale jakoś tak.. no nie poszło. zachęciłeś mnie w tym momencie, dziękuję!
  • Odpowiedz
  • 0
@lunam: Elegancka robota. Jestem wlasnie po pierwszym semestrze techniki i najgorsze dla mnie bylo wlasnie modelowanie (z kostek w skali mniej wiecej 3:1). Modelowalas je nozykiem elektrycznym? Jaki model? Pytam bo wlasnie czeka mnie zakup ;)
  • Odpowiedz
@lunam: Brzydkie dolne szóstki. Dwie bruzdy na policzkowej to ostre przegięcie. Zwróciłbym technikowi taką koronę natychmiast. Ale rozumiem, że się uczysz. Praktyka zawodowa wiele skoryguje. Ogólnie ładna robota
  • Odpowiedz