Wpis z mikrobloga


Kręci się gównoburza na głównej, jak zwykle temat #rozowepaski

Cóż ja mogę skromny spawaczyna powiedzieć na ten temat?

32lvl od 82r na świecie i gówno wiem o życiu, nic mi się nie udało tak jak adasiowi miałczyńskiemu.

A zatem uczę w pracy młodszych od siebie brytoli, co mam na myśli pisząc młodszych? 26 lat i trójka dzieci, rozmawiam z nowo zatrudnionymi specami lvl 45 i oni mi opowiadają jak to biorą dejof żeby spotkać się z całym przedszkolem wnuczków.

Myślę sobie ale #przegryw jestem o wiele młodsi ode mnie mają conajmniej trójkę dzieci, kilka lat starsi są dziadkami. Każdy ma nie mniej niż dwa auta i motocykl albo łódź.

(...)

Suq? Znowu masz nowy telefon?

Jaki tam nowy? Obudowe kupiłem bo ostatnia mi się spaliła.

To iphone?

No.

Ile zapłaciłeś?

700 bo 64

- ty to jesteś milioner! Jak ty to robisz fuck?

Ale zaraz co robie? Przecież zarabiamy tyle samo!

Po prostu nie kupuje domów na raty, nie robie dzieci itp.

No a wiesz ja mam trójkę (26lvl) dom dwa auta, żona nie pracuje i musze #!$%@?ć żeby zjeść mięso na obiad...

#truestory

#pstoprawda

Więc mate, buddy (my friend)

Zarabiasz 1/4 tego co ja z grubsza, nie jesteś w stanie kupić sobie tego co ja.

I teraz o co kaman.

Jestem sam bo mi się nie udało, częściowo.

Od czasów nastoletnich #tfwnogf nie miałem zamiaru brać ślubu albo mieć dzieci. Poroniona decyzja w stylu nie jem mięsa, ale:

Często spotykam ludzi, którym się udało:

Mam firme, rodzine, kochane dzieci i wszystko git ale chciałbym to #!$%@?ąć i wyjechać w bieszczady.

O co chcę was zapytać? O co kaman w życiu? O wolność? Czy rodzine?

Naszło mnie bo znowu gównoburza o dziwki na głównej i te przyszłe żony głupoty wypisują.

Warto poświęcić życie dla kredytu i niepewnej kobiety? A jeśli dla pewnej to jaka to jest pewna?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #slub #dzieci #fucklogic

Ludzie którzy osiągnęli to do czego ja dążę żałują tego z biegiem lat a zazdroszczą mi wolności -> a wszyscy jesteśmy nieszczęśliwi.
Pobierz S.....Q - ! Net mi zdechł ale się postaram po gprs
SPOILER




Kręci się gównoburza n...
źródło: comment_Dl4nRIdZlNd4exFXTPS0rdXXWJlsdpJ8.jpg
  • 46
Fajnie jest na starość mieć coś swojego, własnego.


@LowcaAndroidow: Fajnie to jest tej starości w ogóle dożyć.

Moja opinia na temat kredytów jest taka. Jeśli masz rodzinę, tudzież żonę i dzieci, nie obarczaj ich w razie swojej śmierci długami, bo znam już masę osób które żyją i gdy brały kredyt żyło im się wesoło i w dostatku, a w między czasie w życiu się pozmieniało i teraz ledwo ciągną koniec z
@SUQ-MADIQ: Według mnie człowiek jest nieszczęśliwy przez brak samorozwoju. Widzę to po sobie. Człowiek im starszy tym bardziej popada w rutynę.

Wiem bardzo mało o życiu (18 lvl) ale mam co powiedzieć. Mam 2 prace i szkole dzienną. Uległem stagnacji. Jak mialem wolny czas to na kompie siedziałem bo nic innego mi się nie chciało. Teraz czuję się szczęśliwy bo komputer zamieniłem na rozwijanie hobby.

Tl;dr człowiek jest nieszczęśliwy przez brak
@SUQ-MADIQ: ważne tu jest to żeby ta druga połowa nie była pierwszą z łapanki, takie związki nie mają sensu, bo myślenie w stylu, a już by przydało się ustabilizować, znajdę sobie jakąś dupę, spłodzę syna, wezmę kredyt i postawię dom, są debilowate. Mijają 3 lata, baba odchodzi, syna zabiera, dom do podziału, kredyt zostaje, niczego nie masz. Znaleźć odpowiednią babę jest ciężko, ale jest to możliwe.

W życiu nie ma sensu.
@SUQ-MADIQ: A dziwisz się? wj*bali się w gówno po same uszy to próbują wciągnąć w to bagienko innych. Ludzie takie są niestety. Pacz go jaki burżuj komórki sobie za 700 kupuje, a ja muszę zapierdzielać na kawałek mięsa. Zasieje w nim wątpliwości, może też wpadnie w kupe. Będziemy, wtedy razem biadolić nad cienkim sikaczem jak to jest źle. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ilu to ja takich
@LowcaAndroidow: No tak, ale to złudzenie.

Piszę to z perspektywy życia w kilku krajach europy zachodniej.

Starcy kończą w przytułkach otoczeni "opieką" przez polskie badante a najbliższa rodzina kontaktuje się w sprawie; umarł już?

Więc czy to że sobie całe życie od mordy odejmujesz ma jakikolwiek sens? Gdy twoje dzieci i kuzyni nad twoją mogiłą będą sobie o to oczy wydłubywać?
@SUQ-MADIQ: Też sobie postanowiłem, że nie chcę mieć nigdy żony ani rodziny. Szczerze, to chciałbym być na twoim miejscu.

Co do takich właśnie wyborów, to uważam, że ludzie, którzy doświadczyli spokoju, miłości i normalności w domu nie mają takich dylematów, bo wiedzą, że rodzina to priorytet. Ludzie ze spaczonym patrzeniem na świat się nad tym zastanawiają. Szkoda, że należę do tych drugich. Ciekaw jestem, czy moja teoria ma sens i czy
@Psikot: Wiesz ja jestem biednym Polakiem szwędającym się po europie. Po prostu nawijam temat z ludźmi z bogatszej części eu i w moim rozumowaniu oni czują się oszukani tą wizją rodziny.

Mam mnóstwo znajomych w wieku 50+ i oni są bardzo samotni, teraz jest czas świąt i moja znajoma angielka #!$%@?ła ponad 40 prezentów dla rodziny - ale gdzie ta rodzina na codzień? Przyjdą po dom dopiero?