Wpis z mikrobloga


Kręci się gównoburza na głównej, jak zwykle temat #rozowepaski

Cóż ja mogę skromny spawaczyna powiedzieć na ten temat?

32lvl od 82r na świecie i gówno wiem o życiu, nic mi się nie udało tak jak adasiowi miałczyńskiemu.

A zatem uczę w pracy młodszych od siebie brytoli, co mam na myśli pisząc młodszych? 26 lat i trójka dzieci, rozmawiam z nowo zatrudnionymi specami lvl 45 i oni mi opowiadają jak to biorą dejof żeby spotkać się z całym przedszkolem wnuczków.

Myślę sobie ale #przegryw jestem o wiele młodsi ode mnie mają conajmniej trójkę dzieci, kilka lat starsi są dziadkami. Każdy ma nie mniej niż dwa auta i motocykl albo łódź.

(...)

Suq? Znowu masz nowy telefon?

Jaki tam nowy? Obudowe kupiłem bo ostatnia mi się spaliła.

To iphone?

No.

Ile zapłaciłeś?

700 bo 64

- ty to jesteś milioner! Jak ty to robisz fuck?

Ale zaraz co robie? Przecież zarabiamy tyle samo!

Po prostu nie kupuje domów na raty, nie robie dzieci itp.

No a wiesz ja mam trójkę (26lvl) dom dwa auta, żona nie pracuje i musze #!$%@?ć żeby zjeść mięso na obiad...

#truestory

#pstoprawda

Więc mate, buddy (my friend)

Zarabiasz 1/4 tego co ja z grubsza, nie jesteś w stanie kupić sobie tego co ja.

I teraz o co kaman.

Jestem sam bo mi się nie udało, częściowo.

Od czasów nastoletnich #tfwnogf nie miałem zamiaru brać ślubu albo mieć dzieci. Poroniona decyzja w stylu nie jem mięsa, ale:

Często spotykam ludzi, którym się udało:

Mam firme, rodzine, kochane dzieci i wszystko git ale chciałbym to #!$%@?ąć i wyjechać w bieszczady.

O co chcę was zapytać? O co kaman w życiu? O wolność? Czy rodzine?

Naszło mnie bo znowu gównoburza o dziwki na głównej i te przyszłe żony głupoty wypisują.

Warto poświęcić życie dla kredytu i niepewnej kobiety? A jeśli dla pewnej to jaka to jest pewna?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #slub #dzieci #fucklogic

Ludzie którzy osiągnęli to do czego ja dążę żałują tego z biegiem lat a zazdroszczą mi wolności -> a wszyscy jesteśmy nieszczęśliwi.
Pobierz S.....Q - ! Net mi zdechł ale się postaram po gprs
SPOILER




Kręci się gównoburza n...
źródło: comment_Dl4nRIdZlNd4exFXTPS0rdXXWJlsdpJ8.jpg
  • 46
@SUQ-MADIQ: Mnie matka coraz czesciej pyta kiedy sie ogarne bo jestem singlem juz blisko dwa lata. Ja jej na to ze musi sie uzbroic w cierpliwosc. Mam 28lvl zarabiam przyzwoita kase moge ja wydawac na siebie i swoje zainteresowania - podroze, sport, imprezy. Pomieszkalem troche w Reichu, teraz jestem w Indonezji. Polece sobie to tu to tam na pare tygodni czy nawet miesiac, potem wracam do domu na Bali. Musialbym sie
@NR00: będąc w związku dwa lata, tak strasznie chciałem wolności, od dwóch miesięcy #tfwnogf i jeszcze mi nie brakuje czułości, ale wiem że w końcu to nadejdzie
Musialbym sie z #!$%@? na lby pozamieniac zeby na tym etapie zycia #!$%@? sie w kotwice pt posiadanie dziewczyny a co dopiero rodziny.


@feuerfest: kotwica? Chyba ci się nie trafiła żadna dobra dziewczyna skoro tak widzisz związek z płcią piękną ;) Do rodziny myślę, że trzeba dojrzeć. Nie może to być kolejna zachcianka na równi z wyjazdem na wakacje czy kupnem auta.
@feuerfest:

No właśnie a zapytaj kogoś kto ma dwójke dzieci np. Dlaczego założył rodzine?

Eeee bo już czas itp bez sensu odpowiedzi usłyszysz, śluby w Polsce? Widze na facebookach - suknie ślubne ciążowe.

Jeszcze rozumiem kogoś kto odziedziczył jakąś fortune albo dorobił się znacznej forsy.

Zauważyłem nawet w pracy że całkowicie inaczej traktowani są przez zarząd ci młodzi ojcowie. Firma próbuje wywierać taką presje na pracowników gadkami w stylu;

Siema suq
@SUQ-MADIQ: @feuerfest:

Rodzina to przede wszystkim zmiana. Jest też trochę jak inwestycja. Na początku są głównie koszty: nowe obowiązki, mniejsza ilość czasu na dotychczasowe rozrywki i o wiele wyższe wydatki. Z czasem pojawiają się też pierwsze zwroty z zainwestowanych zasobów (jak dla mnie dopiero przy dzieciach :P).

Wydaje mi się, że ci którzy czują się "wrobieni" w posiadanie rodziny, nie potrafią zaakceptować tej zmiany, rozpamiętują wyidealizowane wspomnienia przeszłości i "wolności".
Musialbym sie z #!$%@? na lby pozamieniac zeby na tym etapie zycia #!$%@? sie w kotwice pt posiadanie dziewczyny a co dopiero rodziny.


@feuerfest: kotwica? Chyba ci się nie trafiła żadna dobra dziewczyna skoro tak widzisz związek z płcią piękną ;) Do rodziny myślę, że trzeba dojrzeć. Nie może to być kolejna zachcianka na równi z wyjazdem na wakacje czy kupnem auta.

@BojtaS: ciezko bedzie znalezc laske entuzjastycznie podchodzaca do
@feuerfest: Znam podobny przypadek do Ciebe. Ma pieniadze, nie ma JUZ zony, wydaje na co chce i nie zapowiada sie, zeby szukal panny. Ewentualnie jakies "dziweczki" dla zaspokojenia. Teraz sie wyszalejesz, ale nigdy nie jest za pozno na milosc, o wiele nie staniesz sie takim egoista i chciwulcem, ze zadna madra kobieta Cie nie zechce.

@SUQ-MADIQ: Warto zakladac rodzine, warto miec dzieci, warto miec kogos przy sobie, zeby Ci ktos
@feuerfest: No dokładnie!

Gdybym był ojcem i mężem i dzisiaj dowiedziałbym się że straciłem prace?

Chyba jeden z wiekszych życiowych dramatów.

A w obecnej sytuacji gdy żyję na walizkach?

Halo! Jaka tam pogoda na Bali? Świeci słońce?

Przylatuje za tydzień!

No bo jaka to różnica czy będę żarł i płacił czynsz w europie czy indonezji?

@el_popo: rodzina to jest inwestycja w przypadku gdy mamy gospodarstwo, dzieci mają przyszłość zapewnioną i
@feuerfest: skoro chcesz z tego korzystać to korzystaj, ale nie mów, że ciężko będzie znaleźć taką osobę jak ty w wersji damskiej. Szczególnie, że jest nas na tym świecie bardzo dużo ;)
@SUQ-MADIQ: Źle mnie zrozumiałeś. Rodzina jest JAK inwestycja - dużo wkładasz na początku, żeby móc później wyjąć. I może jest coś w tym, co napisał @Psikot: ja patrzyłem na to jak żyli i żyją moi dziadkowie i rodzice. Oni nie muszą się martwić o byt, załatwianie różnych spraw ponieważ mają od tego dzieci + wnuki. Nie jest to dużym obciążeniem dla kolejnego pokolenia, bo jest ich zawsze przynajmniej dwoje. Zresztą
@feuerfest: @SUQ-MADIQ: Na szybszym ślubie, stabilizacji i bezpieczeństwie (braku ryzyka) zależy przede wszystkim kobietom- a należy do tego jeszcze dodać nieubłaganą biologię. Będąc mężczyzną na spokojnie do czterdziestki jest się atrakcyjnym jako partner i można się związać nawet z dwudziestoparolatką bez jakiś podejrzeń o to, że chodzi tylko o kasę.

Z jednej strony rozumiem niektóre pary bo wiem, że istnieje prawdziwa miłość. Z drugiej strony wiem też, że istnieje zakochanie,
Będąc mężczyzną na spokojnie do czterdziestki jest się atrakcyjnym jako partner i można się związać nawet z dwudziestoparolatką


@fajny_login: no facet może, a co z kobietami które nie mają już dwudziestuparu lat i nadal są wolne?