Wpis z mikrobloga

#dziendobry

jak ktoś bierze udział w #konkurs #rozdajo #xbox360 to takie małe info:

http://www.wykop.pl/wpis/10358476/to-jedziemy-z-tym-rozdajo-dzisiaj-popelnilem-wpis-/

"

halo halo :)

jest rano - wstałem sobie i dalej konkurs NIE jest trollingiem , jak dobrze pójdzie to wyślę w poniedziałek, więc ktoś będzie miał zabawę już we wtorek (ʘʘ)

1. przypominam o jednej rzeczy: wrzucamy zdjęcie tylko xboxa360

2. druga sprawa - mała zmiana w regulaminie: spośród plusujących niestety muszę pousuwać zielonki , sorry ale konsola tylko dla pomarańczek i bordo

3. KONKURS NUMER TRZY osoba, której zdjęcie zgarnie najwięcej plusów dostanie ode mnie dodatkowego pada oraz... 0,5l bimbru dla #niebieskipasek oraz butelka wina dla #rozowepaski :)

Miłej zabawy!

#konkurs #rozdajo

Poproszę o podplusowanie żeby było lepiej widoczne.

ps. konkurs kończy się o 19-tej dzisiaj. Dajcie mi potem z pół godziny na przygotowanie list do losowania (usuwanie zielonek, kopiowanie nicków z wpisów ze zdjęciami)

"
  • 41
@acidd: brawo brawo! o takie #rozdajo walczyłem! Konsolka była by fajna, nigdy nie posiadałem żadnej konsoli poza atari ( ͡° ʖ̯ ͡°), od lutego się wprowadzam do nowego mieszkania, bedzie duże tv, i konsola była by jak znalazł na jakieś gierki z moim #rozowypasek ( ͡º ͜ʖ͡º)