Wpis z mikrobloga

Ktoś ma doświadczenie z zakładaniem działalności gospodarczej w młodym wieku? Mam poważne problemy w rodzinie, nie wytrzymam kolejnych paru lat na skromnym garnuszku rodziców, od lat interesuje się ekonomią i przedsiębiorczością (robione w tym kierunku olimpiady, kursy, certyfikaty). Matury jeszcze nie zrobiłem.

Opłaca się to? Czy mam szanse na udany start, czy raczej długi do końca życia? A może macie jakieś porady? Serdecznie proszę o komentowanie :)

#januszebiznesu #biznes #bojowkaparampadam
  • 11
  • Odpowiedz
@Piotrak: Nie ważne ile masz lat, ważne co masz w głowie i kogo znasz, na tym się opiera firmę, a nie na wieku właściciela. Jeśli masz pomysł i jesteś gotów ciężko #!$%@?ć to możesz odnieść sukces, jeśli nie wiesz co masz robić i założyłbyś firmę "bo tak" no to sukcesu nie wróżę, w takim wypadku lepiej już wybyć za granicę i żyć normalnie na pensji pracownika.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Mave:

@Ginden: kontakty mam dobre, uczyłem się do tej pory w najlepszych warszawskich szkołach. Mam przyjaciół w najlepszych światowych uczelniach (lse, Oxford, Cambridge). Dodatkowo mam jeszcze kontakty od taty, z dawnych czasów kiedy to był jednym z bogatszych Polaków.

Zamierzam założyć firmę eventową skoncentrowaną na organizowaniu koncertów. Znam trochę muzyków, Lubię ten temat, robiłbym to co lubię.
  • Odpowiedz
@GrzegorzSkoczylas: Ano, chciałem napisać "nie jest ważne", ale zmęczony jestem i tak wyszło ;]

@Piotrak: Masz podstawy na rozpoczęcie działalności, jak nie spróbujesz to się nie przekonasz, tyle w temacie. Rób to z głową, nie zaciągaj kredytów które w razie niepowodzenia sprawią, że będziesz żył pod mostem do końca życia i powinno być ok.
  • Odpowiedz