Wpis z mikrobloga

@eDameXxX: I dlatego właśnie, mimo posiadania telefonu z androidem i żalu do ludzi z Windows Phone i ichniejszych kafelków, mam szacunek dla MS. Bo przynajmniej nie są takimi #!$%@? jak Google i inne marki telefonów, które biją się o to, jaki telefon ma lepsze bebechy... I wielki szacun dla nich, bo MS każdy telefon sprzed roku zaktualizuje, nie bawi się w jakieś debilowate wybieranie najlepszych telefonów danej marki i nie selekcjonuje
  • Odpowiedz
@brick: Bardziej żal mi ich, bo jak widzę kafelki na małym ekranie, to dostaję #!$%@? mózgowej i nie potrafię ogarnąć, jak ktoś może to obsługiwać (zwyczajnie nie lubię aż takiej prostoty). Ale do właścicieli nie mam nic, ich wybór. :D
  • Odpowiedz
Ale z iOS jest tak samo. Najstarszy ajfon, który dostał iOS 8 to 4S, czyli telefon z 2011 roku.


@Xayan: w sumie racja, ale nie mogę już edytować XD

Ale przyznaj, ten ostatni model iPhone'a, który dostaje update, zawsze dostaje w jakimś stopniu okrojoną wersję.
  • Odpowiedz
@Linux__Shines: Cholera. Tak nie pomyślałem. Przepraszam, że lubię proste i wygodne rozwiązania na moim małym (l625) ekranie. O wiele lepiej było mi z Xperia Mini Pro ;)
  • Odpowiedz
@eDameXxX: A co do tego to niestety się nie wypowiem, ja mam iP 5 i działały na nim wszystkie zapowiadane funkcje iOS 8. W sumie już nie do końca mam, bo leży gdzieś w szafie, niedawno kupiłem fona z Androidem :D
  • Odpowiedz
@Czarny_Klakier: Zastanowiłem się. Zwyczajnie mam żal do Google i innych przedsiębiorstw, że telefony z systemem - który zresztą sami stworzyli - są niewspierane, bo jest "zbyt stary" (aż z II kwartału 2012 roku! :D). Z jednej strony też ciężko mi się przyzwyczaić do kafelków, mimo posiadania systemu który był tak zaprojektowany, aby od razu je mieć (vide Windows 8/8.1, a teraz Windows 10), a z drugiej - czasami żałuję że zrobiłem
  • Odpowiedz
bo jak widzę kafelki na małym ekranie, to dostaję #!$%@? mózgowej i nie potrafię ogarnąć, jak ktoś może to obsługiwać (zwyczajnie nie lubię aż takiej prostoty).


@Linux__Shines: a czym się różni taka ikonka w kształcie kółka albo zaokrąglonego półprzezroczystego kwadratu od kafelka skoro wszystkie te rzeczy, to tylko skrót do aplikacji? Chociaż może i nie tylko, bo taki kafelek na WP pokazuje też różne informacje i powiadomienia, to taki trochę skrót
  • Odpowiedz