Wpis z mikrobloga

Jakieś trzy dni temu, przy okazji nagrań z pijanym posłem Wiplerem i nieudolnie interweniującymi policjantami, użytkowniczka @layla__ (zatwardziała i bezrefleksyjna prawaczka jakby ktoś jeszcze nie wiedział) dodała komentarz o treści:

jestem przeciwna przemocy fizycznej wobec bezbronnego człowieka, bez względu na jego pochodzenie czy poglądy


obrazek

Nie minęły dwa dni od tych słów i już jako jedna z pierwszych zaplusowała wypociny zaczynające się od słów:

Prałabym po mordzie każdego, kto wychodzi na ulicę z flagą z sierpem i młotem tak bardzo


obrazek

Wspaniały przykład hipokryzji wykopowego prawactwa. Jakbyście trafili w przyszłości na jakiś komentarz, w którym @layla__ kreuje się na bezstronną, to przypomnijcie sobie ten wpis i jej "drobne kłamstewko" ;-)

- - - - - - -

Z drugiej strony pamiętajmy, że plusowanie niekoniecznie oznacza popieranie treści plusowanej. Chyba, że plusujesz Neuropę. Albo żarty o populistycznym gimbopolityku Pszemku Wiplerze. Wtedy w nomenklaturze wykopowego prawactwa z miejsca stajesz się "podludziem" ;-)

#shitwykopsays #shitlaylasays #laylacontent #bekazprawakow #prawackalogika #hipokryzja #neuropa #4konserwy #4kuce #patrzciejakfokaklamie #polityka
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pytają o to wiplera, który po pijaku bije się z policją?


Dodajmy, że przed ujawnieniem nagrania. Co robią #4konserwy - hurr durr #!$%@? umysłowe, podludzie, oczerniajo wiplera. A teraz? Trochę żal.


@Tamerlan: ty jako jajko prawnik pierwszy powinieneś wstrzymać się z plusowaniem komentarzy, które przesądzają o kogoś winie bez ewidentnych przesłanek, tylko w oparciu o informacje z twoich ulubionych gazet lewicowo-liberalnych, które z gruntu chcą pogrążać Wiplera.
  • Odpowiedz
@Espo: Jak to dobrze, że wszyscy jesteśmy na wykopie od dzisiaj i wiemy, że wszystkie teksty typu "prałbym po mordzie każdego kto", "#bekazpodludzi", "jak można być tak #!$%@?" i inne tego typu wyrażające agresję słowną trzeba brać śmiertelnie poważnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Równie dobrze można dowalić się do kogoś kto jednego dnia piszę o głupocie w dyskryminowaniu kogoś ze względu na kolor skóry, a następnego dnia plusującego śmieszny obrazek o murzynach.

Przyznaje, że do tej pory to #4konserwy częściej wykazywały się brakiem Rozumu i Godności Człowieka, ale sprawa z Wiplerem pokazała, że instynkt stadny w zwalczaniu drugiego plemienia
  • Odpowiedz
ty jako jajko prawnik pierwszy powinieneś wstrzymać się z plusowaniem komentarzy, które przesądzają o kogoś winie bez ewidentnych przesłanek, tylko w oparciu o informacje z twoich ulubionych gazet lewicowo-liberalnych, które z gruntu chcą pogrążać Wiplera.


@4konserwy: Plusowanie śmieszkowych komentarzy na mikro - tak bardzo poważne. Ale pewnie, przyjmę radę eksperta prawnika, który kopie każde gówno bez potwierdzenia.
  • Odpowiedz
kopie każde gówno bez potwierdzenia


@Tamerlan: argumenty ad hominem zostaw sobie na wypadek ostateczności, po wyczerpaniu innych (Oh, wait!) - to raz. Dwa: wybacz mi, że w przeciwieństwie do ciebie nie mam życiowej misji sprawdzania co jest prawdziwe, fałszywe albo co nie pasuje pod twoje poglądy, w artykułach będących podstawą znalezisk na wykopie. Z całą pewnością każdy w życiu odpowiada za siebie, z autorami tych artykułów włącznie, a więc za
  • Odpowiedz
@Espo: jesli powiem ze jestem kotem i jednoego dnia mowie ze uwielbiam potrawy mleczne a nastepnego ze nienawidze mleka to kogo to #!$%@? obchodzi? w internecie mozna pisac wiele bzdur np. jestem maoista
  • Odpowiedz
@Espo: A wyobraź sobie chłopie, jakby policja poturbowała Tuska, euforia byłaby ogromna, że należało mu się, że to, że tamto, ale tutaj poturbowano Wiplera, to nie to samo!
  • Odpowiedz