Wpis z mikrobloga

Jakieś trzy dni temu, przy okazji nagrań z pijanym posłem Wiplerem i nieudolnie interweniującymi policjantami, użytkowniczka @layla__ (zatwardziała i bezrefleksyjna prawaczka jakby ktoś jeszcze nie wiedział) dodała komentarz o treści:

jestem przeciwna przemocy fizycznej wobec bezbronnego człowieka, bez względu na jego pochodzenie czy poglądy


obrazek

Nie minęły dwa dni od tych słów i już jako jedna z pierwszych zaplusowała wypociny zaczynające się od słów:

Prałabym po mordzie każdego, kto wychodzi na ulicę z flagą z sierpem i młotem tak bardzo


obrazek

Wspaniały przykład hipokryzji wykopowego prawactwa. Jakbyście trafili w przyszłości na jakiś komentarz, w którym @layla__ kreuje się na bezstronną, to przypomnijcie sobie ten wpis i jej "drobne kłamstewko" ;-)

- - - - - - -

Z drugiej strony pamiętajmy, że plusowanie niekoniecznie oznacza popieranie treści plusowanej. Chyba, że plusujesz Neuropę. Albo żarty o populistycznym gimbopolityku Pszemku Wiplerze. Wtedy w nomenklaturze wykopowego prawactwa z miejsca stajesz się "podludziem" ;-)

#shitwykopsays #shitlaylasays #laylacontent #bekazprawakow #prawackalogika #hipokryzja #neuropa #4konserwy #4kuce #patrzciejakfokaklamie #polityka
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wspaniały przykład hipokryzji wykopowego prawactwa.


@Espo: przyznaj się, po prostu, że @layla__ zaszła Ci za skórę i stąd ten wpis. Szukasz zaczepki i gównoburzy, osobistej zemsty, satysfakcji z obrzucenia przeciwnika błotem, a nie jak twierdzisz, znalazłeś przykład hipokryzji.

Może ja zacznę, jak sfrustrowany @Ginden szperać i konfrontować co powiedziałeś rok czy 2 lata temu i co powiedziałeś aktualnie? Ciekawe co by z tego wyszło?

  • Odpowiedz
@4konserwy: hehehehe jak zwykle tvn rok temu coś tam powiedział o wiplerze, to dzisiaj usuń konto, ale jak prawica uprawia moralność kalego to yyy sfrustrowani, szukacie wypowiedzi sprzed stu lat, a po co, to nie ma znaczenia, szukacie zaczepki i gównoburzy
  • Odpowiedz
@Espo: Wykopowe plusy poważna sprawa.

Teraz dwa razy się zastanowię zanim dam komukolwiek jakiegoś lajka, nie, ja się nie zastanowię dwa razy, ja najpierw przejrzę wszystkie swoje wpisy, upewnię się, że plusik nie będzie w żaden sposób sprzeczny z żadnym z nich i dopiero wtedy zaplusuję.
  • Odpowiedz
@Espo: Propagowanie komunizmu to nie jest "pogląd", tylko przestępstwo. Ty zapewne jakbyś zobaczył pedofila dobierającego się do dziecka to byś go poklepał po ramieniu, żeby zademonstrować jaki to tolerancyjny i otwarty jesteś. Rozróżniaj podstawowe pojęcia zanim zaczniesz syf robić.
  • Odpowiedz
Ty zapewne jakbyś zobaczył pedofila dobierającego się do dziecka to byś go poklepał po ramieniu, żeby zademonstrować jaki to tolerancyjny i otwarty jesteś.


@BarteckR: ten fragment jest tak głupi, prymitywny i prostacki, że aż nie będę tego zgłaszał do moderatorów. Zostawię ten komentarz, żeby wszyscy widzieli jaki poziom reprezentujesz ty i plusujący te urojenia ;-)
  • Odpowiedz
@Espo: Może i głupi, ale świetnie obrazuje twoją wybiórczość i hipokryzję. Skoro propagowanie ustroju odpowiedzialnego za śmierć ponad 100 milionów osób ma być akceptowane i nie może rodzić żadnej reakcji, to dlaczego inne przestępstwa także nie mogą być akceptowalne? Przecież ona nie nie napisała, że chce bić osoby o lewicowych poglądach, tylko osoby propagujące ustrój totalitarny, przez który cierpieli członkowie jej rodziny.
  • Odpowiedz
@BarteckR:

Skoro propagowanie ustroju odpowiedzialnego za śmierć ponad 100 milionów osób ma być akceptowane


Czy Ty się przypadkiem nie zapędzasz? Przecież we wpisie Espo nie chodzi o propagowanie komunizmu, stalinizmu czy czegoś w ten deseń.
  • Odpowiedz