Wpis z mikrobloga

Jakieś trzy dni temu, przy okazji nagrań z pijanym posłem Wiplerem i nieudolnie interweniującymi policjantami, użytkowniczka @layla__ (zatwardziała i bezrefleksyjna prawaczka jakby ktoś jeszcze nie wiedział) dodała komentarz o treści:

jestem przeciwna przemocy fizycznej wobec bezbronnego człowieka, bez względu na jego pochodzenie czy poglądy


obrazek

Nie minęły dwa dni od tych słów i już jako jedna z pierwszych zaplusowała wypociny zaczynające się od słów:

Prałabym po mordzie każdego, kto wychodzi na ulicę z flagą z sierpem i młotem tak bardzo


obrazek

Wspaniały przykład hipokryzji wykopowego prawactwa. Jakbyście trafili w przyszłości na jakiś komentarz, w którym @layla__ kreuje się na bezstronną, to przypomnijcie sobie ten wpis i jej "drobne kłamstewko" ;-)

- - - - - - -

Z drugiej strony pamiętajmy, że plusowanie niekoniecznie oznacza popieranie treści plusowanej. Chyba, że plusujesz Neuropę. Albo żarty o populistycznym gimbopolityku Pszemku Wiplerze. Wtedy w nomenklaturze wykopowego prawactwa z miejsca stajesz się "podludziem" ;-)

#shitwykopsays #shitlaylasays #laylacontent #bekazprawakow #prawackalogika #hipokryzja #neuropa #4konserwy #4kuce #patrzciejakfokaklamie #polityka
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To w sumie komiczne. Nagle się okazuje, że plusowanie to wcale nie jest popieranie, pomimo tego, że wcześniej za to samo krytykowało się "neuropę". Jak to nazwać - nie wiem.
  • Odpowiedz
@Espo: Ja #!$%@?ę, jakie smutne życie trzeba mieć żeby siedzieć cały dzień, przeglądać kto co plusuje, robić screeny i kręcić o to gównoburze xD A później szok i niedowierzanie że wszyscy się z was śmieją
  • Odpowiedz
@SirPsychoSexy: Ja za to nie wiem jak nazwać polowanie na czyjeś plusy, wpisy, komentarze i robienie żałosnych spektakli w celu zebrania plusów. Wykop serious business.

Poza tym jak znam tutejszą społeczność to jestem przekonany, że niektórzy powinni sami uderzyć się w piersi zanim nazwą @layla__ bezrefleksyjną.
  • Odpowiedz
Wszystkich tych co są za przemocą lałbym po mordzie tak że zęby tylko by latały. Bardziej tylko nienawidzę #!$%@? hipokrytów, takich to bym wszystkich za jaja powywieszał.
  • Odpowiedz
Jestem śmieszkiem poza kontrolo, żydem zawadiaką, pasożytem na tkance Narodu Polskiego, na głowie mam sztrajmł super gruby, a w szafie mam macę i drejdel.


To ten wysoki poziom neuropy? Współczuje

@Farrahan:
  • Odpowiedz
Patrzę i nie wierzę. Ze 3 dni temu był bul dupska, że ktoś zaplusował komentarz o wiplerze, coś w stylu:

pytają o to wiplera, który po pijaku bije się z policją?


Dodajmy, że przed ujawnieniem nagrania. Co robią #4konserwy - hurr durr #!$%@? umysłowe, podludzie, oczerniajo wiplera. A teraz? Trochę żal.
  • Odpowiedz
@Espo: No, ale urwał, ale jej pojechałeś hehe, stary, dobrze jej pocisnąłeś. Normalnie weź napisz wiadomość do administracji czy coś, może dostaniesz moda. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz