via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
swoją drogą w #xkom pracują geniusze, pytam się czy kupując obudowę do dysku 3,5", śrubki muszę dokupić osobno, odp : "tak tak oczywiście"... kupuje... a w opakowaniu jak byk 6 (słownie sześć) śrubek...

szkoda tylko że chińczyk zapomniał zrobić zewnętrznych gwintów, są tylko same dziury :-) no cóż dobrze że mam gwintowniki #zrobtosam #komputer
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Polanin: Tez się tak cieszy po takich akcjach? :D ja nie mogę się napatrzeć () jeszcze kompa do sypialni na sile wepchnęłam i w końcu będę mogła grać w sypialni a nie daleko od łóżka w salonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kuba2341: jak będziesz kupował inspekt 110 to patrz żeby miał gęsty gwint inaczej przy strzelaniu będzie ci wystrzeliwać nakrętkę.
  • Odpowiedz
Chcę przemalować sobie ramę roweru, ale będzie mi brakowało napisu Kross. W jaki sposób będę mógł go przywrócić? Bo to nie jest zwykła naklejka, tylko jakiś sitodruk lub namalowane od wzorca. Możecie coś doradzić? :<

#mechanika #zrobtosam #malowanie #rower
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@iErdo: jakby równo dociąć... w każdym razie pochwal się i zawołaj jak to zrobisz, też się przymierzam, tylko muszę poczekać aż minie gwarancja (chyba, że wcześniej wymienię na nowy). Myślałam, żeby go oddać na malowanie, ale może rzeczywiście samodzielnie to sensownie wyjdzie.
  • Odpowiedz
Jak kto woli.
Ja wolę kupić za 82gr sztukę niż elqborować za 55gr i dodatkowo:
- zbierać kilogramy łusek,
- czyścić łuski w specjalnej pralce przez wiele godzin
- mieć syf z powyższego powodu w domu
- przez wiele dni ustalać odpowiednie naważki (ilość prochu) tak, aby elqborowane naboje działały z własnym pistoletem w sposób bezproblemowy,
  • Odpowiedz
Natchniony architekt wymyślił, a deweloper klepnął że świetnym pomysłem będzie danie szklanej balustrady na południowo-wschodni balkon a debil deweloper uznał, że to świetny pomysł. Balkon po bokach grodzony, nad głową zadaszenie a z przodu szyba. Na dworze 35 stopni, na balkonie 50. Rośliny zdychają z gorąca na zewnątrz a ja w mieszkaniu dzięki temu rozwiązaniu.
Znacie jakieś realne sposoby obniżenia temperatury na balkonie a tym samym w mieszkaniu?

  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FELIX90: najlepiej zewnętrzne rolety, potem porządna zewnętrzna folia przeciwsłoneczna na szyby (a'la lustro weneckie) i kolejne rolety od środka (to do zrobienia na już)
  • Odpowiedz
Mój #rozowypasek ostatnio chciała kupić skrzynie na kwiaty / zielnik. Stwierdziłem ze jak mamy przepłacać to zbuduje dla niej jedną :)
Miałem palety, lakierobejce i wkręty. Tak wiec kosztowało mnie to tylko kilka godzin pracy i ze dwa litry potu.
Na codzień nie robie takich rzeczy wiec można powiedzieć, ze jestem dumny z siebie ()
Jeszcze tego nie widziała. Jak myślicie, spodoba jej
TymArt - Mój #rozowypasek ostatnio chciała kupić skrzynie na kwiaty / zielnik. Stwier...

źródło: comment_GlArIjOPPc8iaiEJnp0OdCWcUluCI9nX.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@TymArt: fajna! Ale czy wyszło taniej niż kupna? () bo raz się nacielam że szybciej i taniej wyszedł zamówiony przedmiot niż robiony samemu :D

@krolowamonika: przecież op miał wszystkie materiały na miejscu więc można by powiedzieć, że kosztowało go to tyle, co jego praca.
  • Odpowiedz
Testuję nowy sposób transferu grafiki na skórę, tutaj okładka cardholdera, który ponoszę sobie przez jakiś czas i zobaczę jak się utrzymuje ten nadruk na skórze.

Jeżeli jesteście ciekawi efektu końcowego, jak i efektu po kilku tygodniach użytkowania to zapraszam do obserwowania mojego autorskiego tagu #pepciozaszyje

#diy #zrobtosam #chwalesie #modameska #portfel #got
Pepcioza - Testuję nowy sposób transferu grafiki na skórę, tutaj okładka cardholdera,...

źródło: comment_zgiszLc4z0Kokhg9evicyiX62HD56ZVd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NaCl: https://www.motonews.pl/forum/?op=fvt&t=70624

za pomocą omomierza, komutator składa się z takich małych blaszek poszczególne uzwojenia zaczynaja sie na jednej blaszce a koniec tego uzwojenia jest na blaszce obok, na kazdej takiej parze blaszek musisz miec taki sam opór, a praktycznie jego brak czyli zwarcie to oznacza ze uzwojenie nie jest przepalone. jesli bedziesz miał na jakiejś parze nieskonczenie duzy opór (przerwe) to uzwojenie to jest przepalone.

tyle że ja bym sprawdzał
  • Odpowiedz
#stolarstwo #diy #dekoracje #zrobtosam Szukam rady( ͡° ͜ʖ ͡°)

Robię dekorację do powieszenia na ścianę w pokoju. Będzie się składała z drewnianych literek.
Macie jakieś bystre pomysły na wykończenie powierzchni takiego surowego drewna?
Może spotkaliście się niedawno z podobną tematyką lub sami tworzycie w drewnie?
ytany - #stolarstwo #diy #dekoracje #zrobtosam Szukam rady( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Robię dekor...

źródło: comment_caNS1ca2PICGIGNcSCffpT0mCqA0nJLr.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ytany: widziałem kiedyś jak ktoś na yt robił stół i podpial dwie (chyba) elektrody i pomiędzy nimi było takie natężenie, że tworzylysie takie jakby drzewka wypalone na powierzchni
  • Odpowiedz