Mirki szukam sprytnego pomysły na oczyszczenie dna oczka wodnego. Woda jest klarowna ale na dnie zrobiły się takie jakby gluty z glonów czy czegoś podobnego. Mój plan jest taki żeby to odessać więc szukam rozwiązania czym to zrobić więc są następujące założenia:
1. Mała wydajność pompki w żeby mi to nie wysiorbało całej wody z oczka.
2. Raczej chciałbym uniknąć przefiltrowywania bo te brudy łatwo się rozpadają i filtr musiałby być duży i gęsty.
3.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Anal_i_zator: Odkurzacz jakiś? Pompka od pralki (to może za mało zaciągać chociaż nie wiem)? Albo ręcznie. Ja akwa czyściłem tak że do węża miałem przyczepioną butelkę 0,5 z obciętym dnem i zasysałem wodę tak jak przy kradzieży paliwa z baku się robi ( ͡° ͜ʖ ͡°). No ale wylot musi być poniżej butelki co w oczku raczej ciężko osiągnąć.
  • Odpowiedz
@Lookazz ja, zamiast odłożyć coś, co akurat nie jest mi potrzebne, to chodzę z tym w ręku, aż odłożę gdzieś przypadkiem, a potem szukam, bo nie pamiętam, gdzie to coś jest ( _)
  • Odpowiedz
Cześć Mirki :)
Chciałbym się zareklamować z kanałem na YT.
Tematyka - budowlanka/vlog budowalny.
Jakiś rok temu rozpocząłem "budowę" swojego gniazdka, a konkretniej zagospodarowanie poddasza pod mieszkanie.
Większość prac wykonuję we własnym zakresie- zlecam podwykonawcą prace, kiedy stwierdzam, że sam nie dam rady (np. ocieplenie pianką PUR). Nie mam nagrań od samego początku "budowy" ale nagrałem dość wydaje mi się przydługi wstępniaczek, w którym objaśniam co i jak.
Skąd inspiracja na kanał?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Gallheari: zrobiłeś jedno, słownie jedno poddasze, i zamierzasz innych pouczać co mają robić i jak? przecież nawet nie masz punktu odniesienia by swoje błędy zobaczyć
  • Odpowiedz
#mechanika #zrobtosam #budownictwo #majsterkowanie

Mirki koffane mam problem była wkrętarka już raz w serwisie i znowu ten sam problem ta śrubka co jest z lewym gwintem we wkrętarce znowu ukręcił się gwint. Niechce mi się znowu tego odsyłać za 10 zł bo sama wkrętarka kosztowała chyba 80zł i myslałem ze to trochę pośmiga. Tym bardziej ,ze krynce coś raz na ruski rok no i
a-lexis - #mechanika #zrobtosam #budownictwo #majsterkowanie 

Mirki koffane mam pr...

źródło: comment_ne7Rhfv9C0ZyTGuZ34R2W8Gxa0HvKqKb.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@darek-jg: u mnie wyślizgało na końcówce te śrubę własnie tą malutkom. szczee to wygląda jak z jakiegoś małego samochodzik resoraka. Wkrętarka to ED208 Eurotec
  • Odpowiedz
@smieszqje jestem kucharzem przydało by mi się coś porządnego,ale narazić nie mam tak kasy siedziałem 2 mies w domu bez pracy. Zapamiętam Cię i się pewnie odezwę za jakiś czas.
  • Odpowiedz