W reszcie znalazłem w miarę rzetelną recenzję gdzie gość wprost nie opowiada, że to silnik polo czyli bzdurę którą każdy praktycznie powtarza, nawet zlomnik który się nie zna otworzył maskę i walnął bzdurę, że tu wszystko jest od VW ale w sumie co się dziwić gość z wybujałym ego nie ma wiedzy rzetelniej. Jedynie gość zapomniał wspomnieć o skrzyni biegów która jest kompletnie inna niż w VW i pomylił ile zajmuję rozpędzenie
Lardor - W reszcie znalazłem w miarę rzetelną recenzję gdzie gość wprost nie opowiada...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W reszcie znalazłem w miarę rzetelną recenzję gdzie gość wprost nie opowiada, że to silnik polo czyli bzdurę którą każdy praktycznie powtarza, nawet zlomnik który się nie zna otworzył maskę i walnął bzdurę, że tu wszystko jest od VW ale w sumie co się dziwić gość z wybujałym ego nie ma wiedzy rzetelniej.


@Lardor: Złomnik i MotoBieda na przykład to nie są ludzie którzy zyskali popularność bo się znają na
  • Odpowiedz
Dzień dobry ! Chciałbym Wam przedstawić kolejne "dzieło" wykonane przez mnie Mirasowi. W środku piękny diament naturlany 0.80 CT H/vs1 do tego mniejsze kamienie o łącznej masie 0.18ct wszystko to w klasycznym stopie złota 585. Mirek prosił o nie podawanie ceny publicznie - " "nasz klient nasz pan " #sebsjewellery #bizuteria #rzemioslo #jubilerstwo #jubiler #zlomnik #zloto #niebieskiepaski
darkinvaider - Dzień dobry !  Chciałbym Wam przedstawić kolejne "dzieło"  wykonane  p...

źródło: temp_file2425839441933766093

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
@Damntrain już niech wygląda jak chce. Pomimo aparycji ludzie go oglądają, bo ma jakąś zajawkę i umie to ciekawie zaprezentować. Problem w tym, że wypowiada się na tematy, których nie powinien ruszać. To nie jest jego pierwszy raz i za każdym razem wychodzi z niego sfrustrowany, zakompleksiony mały człowiek
  • Odpowiedz
@gabrysianowa: tutaj to już w ogóle po najmniejszej linii oporu, bo miałem w galerii jakiegoś pykselarta z wiejską scenerią - poprosiłem czata, żeby "na jego bazie stworzył grafikę w stylu pixelart i dodał Renault Scenic I w kolorze granatowym". A moja słabość do francuskich gruzów to perwersja, wiem
  • Odpowiedz
@loucas: I będziesz nim pomykać latami naprawiając sam nie wiem co w ogóle skoro tyle tam władował.
Tak wiem że odpisuje na mema. Miałem 206 w domu jako jeden z samochodów pewnie dekade i był sprzedany za 1600 zł 2-3 lata temu, teraz wiem że za tanio ale na bank jeździ do dziś
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cwlmod to inni wychodzą na frustratów. Ja mam z nich bekę. Normalni ludzie jeżdżą spokojnie i zgodnie z przepisami, a jednostki pomylone zachowują się jak zwierzęta ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Slawomir_Pruszcz: przecież to jest jeden wielki buc z wywalonym ego po za orbitę. Spróbuj go przyłapać na błędzie to cię zablokuj i wyśmieje nie dając ci możliwości odpowiedzieć. Tak samo kiedyś o coś groził pozwem podaj, że francuzkie.pl straszył. W dodatku obraził się raz jak się, śmiali, że go mama ubiera.
  • Odpowiedz