Wie ktoś jak to naprawić, dodam na innym kanale (gdzie jestem zalogowany jako inny użytkownik - w tym samym koncie Google ) działa bez problemu, tak samo w incognito. Problem pojawił się wczoraj, pliki cookies czyszczone, historia też, przeglądarka przeinstalowana (używam Edge) na chrome tak samo. Wtyczki zmieniające wygląd yt nie pomagają, tak samo tryb jasny, ciemny.
Za każdą wskazówkę będe wdzięczny.
#youtube #informatyka
piteeek - Wie ktoś jak to naprawić, dodam na innym kanale (gdzie jestem zalogowany ja...

źródło: temp_file8975676145639377524

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@bolsonn: @DJMrozu YT odpisał dziś:
W międzyczasie polecam wykonać czynności pomocne zwykle w kłopotach technicznych, dodatkowe do tych, które już Pan wykonał:

Wyłączyć VPN, jeśli jakiś jest używany.
Sprawdzić szybkość połączenia internetowego i upewnić się, że połączenie z internetem jest szybkie i
  • Odpowiedz
@pelt: twoje wołanie nie wysłało mi powiadomienia,

Czyli widzę że musieli to żebracy jutubowi ostro przedyskutować z ATOMY PR i wymyślili że obrócą to w żart, bo w sumie poza przyznaniem się że są niczym telewizja nie wchodzi w grę,

Czyli wstydzą się tego
  • Odpowiedz
@koronawirus: przemiana stratnej kompresji w stratą, to podwójna strata jakości.
... czemu od razu nie słuchać z platform typu Spotify, lub pobrać z jednej z platform, typu "sparkmusic". ru
  • Odpowiedz
Ten nowy layout #youtube jest okropny. Mam wrażenie że chcieli zmaksymalizować oglądalność filmików kosztem komentarzy i użytkowników.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie mogę wyrzucić z głowy tego bitu bębnów z parady smoków, a nie mogę się zorientować ani kto był za to odpowiedzialny ani nawet dokopać się na #youtube krótkiego fragmentu który nie zagłusza który by może szkło jakiś oczyścić odtworzyć zapis nutowy i w erze #ai stworzyć bliskie oryginałowi brzmienie na nowo czy cos #krakow #muzyka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://youtu.be/3IPdzih5Rdk?si=DnlGSibJNepEVdWO

Szykuje się mała afera po tym odcinku. W skrócie, koleś otworzył kebaba i sam zapraszał Książula by ocenił jego kratowego kebsa ale miał takie nastawienie że na bank mu się ta naklejka Muala należy i kropka. Niestety Ksiażulo subiektywnie ocenił że dla niego żadna rewelacja (jak zresztą większość "kraftowych" kebabów) i ostatecznie tej naklejki nie dał. No i by na tym się skończyło ale jeszcze zrobili test czy im nie nałożyli
j.....s - https://youtu.be/3IPdzih5Rdk?si=DnlGSibJNepEVdWO

Szykuje się mała afera po...

źródło: IMG_20240704_120050

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To jest niesamowite, że Książulo na youtube wykręca niemal takie same liczby jak Kanał Zero.
Książulo - 32 miliony wyświetleń /msc
Kanał Zero - 36 milionów wyświetleń /msc

Zarobki (brutto) z tych wyświetleń to około 320tys zł dla Książula i około 360 tys zł dla Kanału Zero.

KOSZTY
dddobranoc - To jest niesamowite, że Książulo na youtube wykręca niemal takie same li...

źródło: Zrzut ekranu 2024-07-4 o 11.17.38

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dddobranoc: dodając sponsorów, reklamy itp. jednak pewnie K0 zarabia więcej. Target jednak dysponujący większym budżetem od 12 latka lubiącego kebaba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Fakt jest jednak taki, że żeby odrzucić 2mln trzeba mieć solidne podstawy...
  • Odpowiedz
Mam 25 lat. To wiek, w którym rozpoczyna się starzenie, ale organizm fizycznie jest jeszcze długo całkiem sprawny. Wydaje mi się jednak, że mentalnie zupełnie już zdziadziałem, bo nie mam bladego pojęcia kim jest ten człowiek i dlaczego stado zombie z telefonami za nim biegnie. Nigdy go nie widziałem. Podobnie nie wiem kim są bohaterowie przeróżnych afer influencerskich pojawiających się tu, na Wykopie, YouTube lub w innych miejscach. A przecież spędzam w
czerwonykomuch - Mam 25 lat. To wiek, w którym rozpoczyna się starzenie, ale organizm...

źródło: IMG_6300

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jestem przed czterdziestką, ale jak miałem 25 lat to też nie wiedziałem kim jest "ten czy tamten pajac z telewizora" czy tam jakiś inny goguś z YouTube ¯\(ツ)/¯


Za to mogę z pamięci opowiedzieć życiorys dowolnego rockmana z lat 80


@Kotouak: mógłbym się pod twoim postem podpisać.

Dodatkowo, jak ja byłem młody to też byłem outside. Moi rówieśnicy kupowali Bravo, jarali się jakimiś boysbandami, Stachurskymi, Scooterami a ja gdybym większość
  • Odpowiedz
Miejsce większości imigrantów jest w ich własnych krajach i stream Speeda to potwierdza. A jeśli już są tutaj jacyś lekarze czy inżynierowie z Afryka, to zgadnij co - oni sami nie chcą tutaj wpuszczać imigrantów często z tej samej nacji co oni, ponieważ doskonale wiedzą jak to się skończy.

Bydło.

#norwegia #polska #imigranci #youtube
neverwalkalone - Miejsce większości imigrantów jest w ich własnych krajach i stream S...

źródło: 75c72-17200394120576-1920

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@neverwalkalone: Kiedyś czytałem wywiad z cenionym lekarzem z mojej miejscowości — Syryjczykiem. Opisywał on, że ludzie w jego kraju to w większości nie są miłe jednostki (czy. jak nie chcesz się n---------ć i robić okropieństw po jednej lub drugiej stronie to cię zajebią, bo kto nie jest z nami, jest przeciwko nam). Właśnie dlatego uciekł. Później wywiad zniknął z sieci.

Przyjeżdżają, rzekomo uciekając przed okropieństwami, które się dzieją w ich
  • Odpowiedz
@Makaronik_v3: Jak znam wiejski folklor i kulturę, gdzie mieszkają tam bardzo katoliccy ludzie to jeśli rodzice to widzieli to te dzieciaki dostały niezły w------l. Na wsiach ludzie traktują wiarę naprawdę poważnie a faceci mają stare twarde zasady. Bardzo dbają też o opinię sąsiadów, plotki najgorsze są. XD
  • Odpowiedz