Wpis z mikrobloga

Hej. Mam pytanie. Ściągnąłem revanced manager i próbuje wejsc w youtube ale poakzuje mi że musze ściągnąć inną wersję youtube. Czy mam odinstalować to co mam na telefonie i zainstalować z internetu apk tej wersji co mi pisze? Chyba że w ogóle jeszcze coś źle robię to będę wdzięczny za pomoc. #revanced #youtube
niepokonan - Hej. Mam pytanie. Ściągnąłem revanced manager i próbuje wejsc w youtube ...

źródło: Screenshot_2024-07-25-18-19-02-863_app.revanced.manager.flutter

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy mam odinstalować to co mam na telefonie i zainstalować z internetu apk tej wersji co mi pisze?


@niepokonan: Odinstalować tak, zainstalować inną wersję - nie. Powinieneś jedynie poprać pasująca wersję yt, zpatchować ją managerem i dopiero zainstlować zmodowane apk, z tego co pamiętam.
  • Odpowiedz
  • 0
@KajuTheRudeMonke: O kurdebele, teraz cos mi sie pokrzaniło. Zrobiłem tak jak mówiłes, zpatchowlalem te wersje apk przez revanced i bylo ok. Potem kliknąłem instaluj i pod koniec wyskoczył komunikat ze sie nie da bo revanced nie ma dostepu to roota i zeby to zmienic. Ale widzę ze mam jakąś aplikacje youtube na telefonie która nie chodzi i nie mogę jej usunąć:/
niepokonan - @KajuTheRudeMonke: O kurdebele, teraz cos mi sie pokrzaniło. Zrobiłem ta...

źródło: Screenshot_2024-07-25-19-03-35-248_com.miui.securitycenter

Pobierz
  • Odpowiedz