@bk88: Przesyłka powinna zawierać kompletny towar wraz z kserokopią dowodu zakupu i oryginalną kartą gwarancyjną, a także powyżej wspomniane oświadczenie. o co dokładnie chodzi z tym co pogrubiłem?
@Gliwa: Przejrzałem oferty i szczerze mówiąc to oferta outletu x-komu jest chyba najlepsza, jedyne co z nią konkuruje to taki laptop: http://allegro.pl/outlet-laptop-asus-r301lj-i5-4gb-1tb-gf920m-win8-i5769451265.html - jest drożej, czy lepiej - no cóż, niby jest karta grafiki, nie wiem czy dla Ciebie to nie będzie tylko "zbędny" bajer. Myślę, że najlepszą opcją by było wzięcie oferty z outletu (Acera) i związku z tym, że zostaje Ci jeszcze trochę gotówki dołożenie SSD - możesz zagadać
Orientuje ktoś się jak wygląda sprawa z zakupem przez allegro i oddaniem towaru w X-Komie?

W sensie - kupuje na allegro i odbieram osobiście w sklepie. Jak okaże się, że prezent nie jest trafiony to nienaruszony towar zanoszę i chcę zwrot kasy. Pytanie - czy dostanę kasę do ręki na miejscu czy np. będę musiał na nią czekać bo zwrócą na konto bankowe z którego zapłaciłem?

#kiciochpyta #xkom #allegro
@yuio: nie kupuj na allegro - kupuj poza (prowizja allegro)

Czy przy zakupie przez Internet z odbiorem osobistym również przysługuje mi prawo zwrotu do 14 dni?

Tak, odbiór osobisty nie wyklucza możliwości zwrotu zakupionego towaru pod warunkiem, że umowa kupna została zawarta na odległość.
Cześć Mirasy.
Chce oddać tableta którego kupiłem przez internet. Zaplacilem 309 zł i okazało się, że nie można podłączyć go do komputera przez usb bo ma jakieś wady fabryczne, które zostały przedemną zatajone.
Chciałem skorzystać z prawa oddania towaru bez podawania przyczyny i odzyskać pieniądze. Sprzedawca - x-kom zrobi to pod warunkiem, że tablet nie nosi śladów użytkowania. Tylko co kryje się pod tym terminem? Bo np usunąłem folie zabezpieczającą i ją
@dawik29: Dziękujemy za dokonanie zakupu :) W przypadku kolejnych zamówień prosimy o wcześniejszy kontakt na x-kom@x-kom.pl - wówczas sprawdzimy co możemy dla Ciebie zrobić :)
Odnosząc się do tego wpisu: http://www.wykop.pl/wpis/14456843/kupilem-u-was-laptopa-3-tygodnie-temu-wczoraj-posz/
Laptop wrócił równie #!$%@? co pojechał, a nawet trochę mocniej. Napisali mi, że to wina nieoryginalnego (NIEAKTYWOWANEGO!!!!) systemu windows 8.1. Laptop wrócił, zainstalowałem oryginalny (tak, mój tata kupił oryginała bo uznał, że to naprawi go..) ale nic a nic to nie dało. Na dysku zostawili mi test diagnostyczny który pokazuje, że wszystko jest sprawne :))))) Właśnie robię test Victoria 4.47 i ilość błędów (uszkodzonych sektorów) rośnie
Pobierz SilentSan - Odnosząc się do tego wpisu: http://www.wykop.pl/wpis/14456843/kupilem-u-w...
źródło: comment_j6wmCPxa3t8CVxYdvlwM4t7GuAJvCiNS.jpg
#xkom ma fajne promocje jak się subskrybuje ich na swojego maila. Podobne jak na chińskim everbuying. Na przykład Creative sound blastery evo usb kosztują z kodem zniżkowym który dają tylko 99 złotych, albo plecak lenovo b3050 za 44 złote.
właśnie odesłałem na zwrot w ciągu czternastu dni telefon, na lekko odklejony róg fabrycznej folii zabezpieczającej na wyświetlaczu napisali "rysy na matrycy, rozwarstwienie matrycy lewy dolny róg oraz lewa górna część matrycy."

nie polecam bardzo #xkom #gorzkiezale
@lukas07031: Na wstępie chcielibyśmy przeprosić za długi czas oczekiwania na odpowiedź. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby odpowiadać na wszystkie wiadomości na bieżąco, jednak nie zawsze jest to możliwe. Za wszelkie niedogodności tym spowodowane najmocniej przepraszamy.

Dokładamy starań by ulepszać naszą stronę oraz wspomniany przez Ciebie mechanizm filtrowania. Prace modernizacyjne cały czas trwają.
Zapraszamy do obserwowania naszej witryny.