Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 2
#laptopy #laptop #komputery #cebuladeals #xkom
http://allegro.pl/show_item.php?item=5787203000&msg=
co sądzicie? czy lepiej nie ryzykować ...
http://allegro.pl/show_item.php?item=5787203000&msg=
co sądzicie? czy lepiej nie ryzykować ...
- 4
@Marcinox: ale na yt sobie pooglądam jak graja xd
@Gliwa: Przejrzałem oferty i szczerze mówiąc to oferta outletu x-komu jest chyba najlepsza, jedyne co z nią konkuruje to taki laptop: http://allegro.pl/outlet-laptop-asus-r301lj-i5-4gb-1tb-gf920m-win8-i5769451265.html - jest drożej, czy lepiej - no cóż, niby jest karta grafiki, nie wiem czy dla Ciebie to nie będzie tylko "zbędny" bajer. Myślę, że najlepszą opcją by było wzięcie oferty z outletu (Acera) i związku z tym, że zostaje Ci jeszcze trochę gotówki dołożenie SSD - możesz zagadać
- 1
serio #xkom? akurat, jak miałam zamawiać zdrożało? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#pcmasterrace #statekkosmiczny #gorzkiezale
#pcmasterrace #statekkosmiczny #gorzkiezale
- 12
- 1
- 2
- 1
Orientuje ktoś się jak wygląda sprawa z zakupem przez allegro i oddaniem towaru w X-Komie?
W sensie - kupuje na allegro i odbieram osobiście w sklepie. Jak okaże się, że prezent nie jest trafiony to nienaruszony towar zanoszę i chcę zwrot kasy. Pytanie - czy dostanę kasę do ręki na miejscu czy np. będę musiał na nią czekać bo zwrócą na konto bankowe z którego zapłaciłem?
#kiciochpyta #xkom #allegro
W sensie - kupuje na allegro i odbieram osobiście w sklepie. Jak okaże się, że prezent nie jest trafiony to nienaruszony towar zanoszę i chcę zwrot kasy. Pytanie - czy dostanę kasę do ręki na miejscu czy np. będę musiał na nią czekać bo zwrócą na konto bankowe z którego zapłaciłem?
#kiciochpyta #xkom #allegro
- 1
Cześć Mirasy.
Chce oddać tableta którego kupiłem przez internet. Zaplacilem 309 zł i okazało się, że nie można podłączyć go do komputera przez usb bo ma jakieś wady fabryczne, które zostały przedemną zatajone.
Chciałem skorzystać z prawa oddania towaru bez podawania przyczyny i odzyskać pieniądze. Sprzedawca - x-kom zrobi to pod warunkiem, że tablet nie nosi śladów użytkowania. Tylko co kryje się pod tym terminem? Bo np usunąłem folie zabezpieczającą i ją
Chce oddać tableta którego kupiłem przez internet. Zaplacilem 309 zł i okazało się, że nie można podłączyć go do komputera przez usb bo ma jakieś wady fabryczne, które zostały przedemną zatajone.
Chciałem skorzystać z prawa oddania towaru bez podawania przyczyny i odzyskać pieniądze. Sprzedawca - x-kom zrobi to pod warunkiem, że tablet nie nosi śladów użytkowania. Tylko co kryje się pod tym terminem? Bo np usunąłem folie zabezpieczającą i ją
- 0
@dawik29: Dziękujemy za dokonanie zakupu :) W przypadku kolejnych zamówień prosimy o wcześniejszy kontakt na x-kom@x-kom.pl - wówczas sprawdzimy co możemy dla Ciebie zrobić :)
- 7
- konto usunięte
- konto usunięte
- Alkreni
- paqo
- konto usunięte
- +2 innych
- 3
@jak_to_mozliwe: Dość popularny już tekst we wszelakich punktach handlowych i usługowych :)
@Arveit: dlatego ja już nie pytam o rabat, tylko o zniżkę :)
@Arveit: dlatego ja już nie pytam o rabat, tylko o zniżkę :)
Odnosząc się do tego wpisu: http://www.wykop.pl/wpis/14456843/kupilem-u-was-laptopa-3-tygodnie-temu-wczoraj-posz/
Laptop wrócił równie #!$%@? co pojechał, a nawet trochę mocniej. Napisali mi, że to wina nieoryginalnego (NIEAKTYWOWANEGO!!!!) systemu windows 8.1. Laptop wrócił, zainstalowałem oryginalny (tak, mój tata kupił oryginała bo uznał, że to naprawi go..) ale nic a nic to nie dało. Na dysku zostawili mi test diagnostyczny który pokazuje, że wszystko jest sprawne :))))) Właśnie robię test Victoria 4.47 i ilość błędów (uszkodzonych sektorów) rośnie
Laptop wrócił równie #!$%@? co pojechał, a nawet trochę mocniej. Napisali mi, że to wina nieoryginalnego (NIEAKTYWOWANEGO!!!!) systemu windows 8.1. Laptop wrócił, zainstalowałem oryginalny (tak, mój tata kupił oryginała bo uznał, że to naprawi go..) ale nic a nic to nie dało. Na dysku zostawili mi test diagnostyczny który pokazuje, że wszystko jest sprawne :))))) Właśnie robię test Victoria 4.47 i ilość błędów (uszkodzonych sektorów) rośnie
- 1
- 2
Patriot 32GB microSDHC Class 10 + adapter 33,99 zł
http://www.x-kom.pl/goracy_strzal/6305
#promocja #xkom
http://www.x-kom.pl/goracy_strzal/6305
#promocja #xkom
103
X-kom.pl odrzuca reklamację nawigacji GoClever łapiącej sygnał po 5 minutach.

Wg. sklepu i producenta wszystko jest w porządku i nawigacja jest sprawna, mimo że wcześniej łączyła z GPSem po ok. 5-15 sekundach!
z- 106
- #
- #
- #
- #
- 1
Witam mirki. Nie posiada ktoś może ważnego kodu rabatowego na zakupy powyżej 100zł na x-kom.pl? Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś mi takiego użyczył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pcmasterrace #xkom
#pcmasterrace #xkom
- 1
właśnie odesłałem na zwrot w ciągu czternastu dni telefon, na lekko odklejony róg fabrycznej folii zabezpieczającej na wyświetlaczu napisali "rysy na matrycy, rozwarstwienie matrycy lewy dolny róg oraz lewa górna część matrycy."
nie polecam bardzo #xkom #gorzkiezale
nie polecam bardzo #xkom #gorzkiezale
- 1
@baxu: Wstaw przecinki i kropki bo nie wiadomo co temu telefonowi dolega i co kto zrobił
Komentarz usunięty przez autora
Nie wiem po co na stronie x-kom jest informacja:
Zamówiłem, opłaciłem kartą i po ponagleniu dowiedziałem się że towar dostane po jutrze...
#xkom #niepolecam
Chcesz otrzymać już jutro?
Zamów w ciągu 2 godzin 41 minut
Zamówiłem, opłaciłem kartą i po ponagleniu dowiedziałem się że towar dostane po jutrze...
#xkom #niepolecam
- 0
@lukas07031: Na wstępie chcielibyśmy przeprosić za długi czas oczekiwania na odpowiedź. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby odpowiadać na wszystkie wiadomości na bieżąco, jednak nie zawsze jest to możliwe. Za wszelkie niedogodności tym spowodowane najmocniej przepraszamy.
Dokładamy starań by ulepszać naszą stronę oraz wspomniany przez Ciebie mechanizm filtrowania. Prace modernizacyjne cały czas trwają.
Zapraszamy do obserwowania naszej witryny.
Dokładamy starań by ulepszać naszą stronę oraz wspomniany przez Ciebie mechanizm filtrowania. Prace modernizacyjne cały czas trwają.
Zapraszamy do obserwowania naszej witryny.
#pcmasterrace
#xkom
od razu po wynikach wyborów z 1049 na 979
http://www.x-kom.pl/p/201146-procesory-core-i5-1150-intel-i5-4690k-350ghz-6mb-box.html
#xkom
od razu po wynikach wyborów z 1049 na 979
http://www.x-kom.pl/p/201146-procesory-core-i5-1150-intel-i5-4690k-350ghz-6mb-box.html
Jeśli ktoś wierzy, że uda mu się potem sprzedać, albo chciałby mieć takie słuchawki, to w sumie niezłe #cebuladeals w #xkom #sluchawki
http://www.x-kom.pl/goracy-strzal
http://www.x-kom.pl/goracy-strzal
- 18
@kostniczka: CO SIĘ STAŁO Z WYGLĄDEM X-KOMA?
- konto usunięte
- kostniczka
- lux666
- konto usunięte
- konto usunięte
- +13 innych
























#komputery #cebuladeals #zakupy #xkom