Ale jestem #!$%@? na #xkom masakra. Kompluetuje z samego rana zamowienie za ~7k dla kienta, dobieram sprzęt pod katem dostępności, tak aby przesylka była na jutro bo pilne. Potwierdzam zamowienie i temat zakonczony. A co robi xkom? Dzwoni pod numer klienta dla ktorego zamawiam, numer podany jako kontakt dla kuriera i sprzedaje dodatkowo pakiet jakiegos gowno ubezpieczenia za 750zł. ja dowiaduje sie o tym oczywiscie z maila ze zamowilem jakies gówno ubezpieczenie.
@49ybk: Napisz do nas e-mail na adres x-kom@x-kom.pl. W korespondencji prześlij odnośniki do produktów i poproś o ofertę indywidualną. Wówczas sprawdzimy co możemy dla Ciebie zrobić i przygotujemy ofertę :)
@AmonGoeth: Uprzejmie przepraszamy za utrudnienia. Z naszej strony po weryfikacji wszystko działa prawidłowo. Jeżeli nadal masz problemy ze składaniem zamówień, to prosimy o kontakt 34 377 00 00, zamówienie można też złożyć przez e-mail: x-kom@x-kom.pl
Jeżeli strona zgłasza jakieś błędy, to prosimy też o przesłanie zrzutów ekranu na nasza adres. Zweryfikujemy to jeszcze.

Pozdrawiamy :)
@Kramarz: pendrive nie ma takich transferów nawet przy 5400RPM ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jak tam Mirku TV już nadaje w 1080p bo nie wiem może kiedyś dysk odepnę by sprawdzić jak tam propaganda się ma ( ͡ ͜ʖ ͡)
@FxJerzy: ostatnim razem jak patrzyłem to tylko luxetv dawał na prawde piękne full HD w 60 fps, to było piękne, z normalnych stacji to nie sądze, dochodzi sporo kanałów w HD, ale do programów i filmów w HD to temu daleeeeeeeeko
@aro84: mam identyczny jak w linku, dyski montowane będą te same, oprócz obudowy niczym się nie różni, tamta metalowa trwalsza itp.. natomiast ta niebieska też jest solidna, świetne dyski polecam.
Podobno to się nadaje na wykop, więc ....

W x-kom'ie reklamacje rozpatrują tak:
1. Niedziela: oddałem słuchawki do serwisu.
2. Poniedziałek: decyzja o wymianie na nowe.
3. Wtorek: Odbiór nowych słuchawek

Począwszy od poniedziałku dostawałem SMSy co się dzieje w sprawie mojej reklamacji, np. przyjęto reklamację, wysłano towar do serwisu, decyzja, wysyłka do oddziału, oczekiwanie na odbiór.

No cóż, polecam x-kom :)

#slodkiezale #xkom
Robicie czasami zakupy na #xkom ? Mam zamówionego u nich na jutro laptopa, ale czytając o nich opinie natknąłem się na ten artykuł
http://www.wykop.pl/link/2052448/uwaga-na-firme-x-kom-uzywane-serwisowane-laptopy-jako-nowe/
Z jedej strony pisany już jakiś czas temu, z drugiej...W momencie kiedy zamawiałem laptopa, przy stanowisku obok ktoś właśnie przyszedł swojego laptopa reklamować, kupował na firmę 4 szt z czego 1 szt dostał używaną, nawet już z założonym czyimś kontem na windowsie... Jakieś opinie o tym sklepie? Jak
@robertx: Robilem przez 1,5 roku bardzo często zaopatrzenie sprzętowe dla 70-osobowej firmy, od macow przez stacje na windzie, monitory i #!$%@? pokroju przejściówki, najlepsze wrażenia mam wlasnie z x-kom. Prywatnie kupiłem tam sporo części do kompa i 2 laptopy, nie trafiłem takiej sytuacji, ale to duzy sklep, wiec na 100% niczego bym nie wykluczał
jak wam się sprawuje ten powerbank? Kupiłem nowy kilka dni temu w xkomie, mam Galaxy A5 (2300 mAh) i nie ładuje go nawet w połowie (stan baterii wzrasta o max 45%, poźniej przestaje ładować a niebieska dioda gaśnie, po ponownym podlączeniu nawet nie zaczyna ładować).
Witajcie Mireczki!
Mam prośbę. Stoję pierwszy raz w swoim dorosłym życiu przed wyborem telefonu, który będę musiał kupić za własne pieniądze. Rodzice już nie dają pieniędzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) I generalnie stwierdziłem, że chcę naprawdę dobry sprzęt, bo z obecnym się męczę. Jestem w stanie dać za niego około 2000. Pierwsza myśl to żeby wziąć SAMSUNGA GALAXY S6. I tu moje pytania:

- Czy warto? Może jest
@kamil13812: Jest pełno recenzji telefonów Xiaomi - producenta chyba 3 na świecie. Miałem w życiu 3 samsungi ZAWSZE dawały w dupę i to na samym początku użytkowania (głównie chodzi o ich modyfikacje androida).

Są też pewne źródła skąd możesz je kupić, przewalutowanie przy takiej oszczędności względem ceny telefonu "europejskiego" i tak jest znośne nawet jeżeli do tego zapłacisz VAT