yegomosc
Ale jestem #!$%@? na #xkom masakra. Kompluetuje z samego rana zamowienie za ~7k dla kienta, dobieram sprzęt pod katem dostępności, tak aby przesylka była na jutro bo pilne. Potwierdzam zamowienie i temat zakonczony. A co robi xkom? Dzwoni pod numer klienta dla ktorego zamawiam, numer podany jako kontakt dla kuriera i sprzedaje dodatkowo pakiet jakiegos gowno ubezpieczenia za 750zł. ja dowiaduje sie o tym oczywiscie z maila ze zamowilem jakies gówno ubezpieczenie.
- npsr
- Gliwa
- BenAffleck
- Cronox
- 77LatBedeNiedojrzaly






















